Wpis z mikrobloga

Dalej go wklejacie i komentujecie dzbany co znaczy że to jednak on jest górą a nie wy...


@Czarzy: no ale powiedz, jakie korzyści ma Karol z pociętym ryjem z tego, że jakiś wykopek wrzuci go na wykop raz na miesiąc? Przekuwa się to na kase, prestiż, jest w stanie to jakkolwiek spieniężyć? Nie, dalej jest Karolem z pociętym ryjem, który pewnie powoli zaczyna żałować swojej decyzji, bo popkomania minęła, dupeczkom
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: serio myślisz że w jego głowie zachodzą tak zaawansowane procesy myślowe?

Pewnie zaraz walnie sobie kolejną szramę, dziarę i jeszcze wytatuuje sobie oczy, machnie jakiejś Karynce 3-4 dzieci (4 się teraz bardziej opłacają) i będzie żył jak zapewne jego ojciec i klika poprzednich pokoleń

Nie mnie rozprawiać o korzyściach jakie osiągnął swoim zachowaniem, przynajmniej nie siedzi tutaj nie nie wkleja zdjęć patusów robiąc kurtyzanę z logiki mówiąc że nikt
  • Odpowiedz
@Czarzy: gdyby miał iść w to dalej to by raczej już dawno poszedł, pochwalił się, a internet to podłapał, więc raczej niczym nas już nie zaskoczy.

przynajmniej nie siedzi tutaj nie nie wkleja zdjęć patusów


No wiesz, ja czasem też tutaj robię głupie rzeczy, to że ktoś wklei jakiegoś przygłupa nie znaczy że przegrał życie, czy należy go przez to oceniać negatywnie. Wciąż nie jest Karolem z pociętą mordą, który
  • Odpowiedz
@Czarzy: Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem (Może rodzina z Karolkiem? :) ). Miałem na myśli to, że na jego miejscu wolałbym nie mieć tej "sławy".
  • Odpowiedz
@Noombre: za 30 lat słynny profesor matematyki Karol pochodzący z Kalisza zapytany przy piwie przez kolegów z katedry o dziwną bliznę na twarzy będzie miał co opowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Noombre: teraz jak popek idzie do polityki i jakaś patola na niego zagłosuje to karolek ma szansę na ciepłą posadkę naczelnego klauna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz