Wpis z mikrobloga

@Balzac91: szczerze mówiąc, to wybrałem go dość losowo, strzelałem, że może być tam trochę luźniej w okresie ferii. Polecasz jakiś inny szlak + miejsce na samochód? Niestety nie jestem z BB więc się nie orientuję jak to dokładnie wygląda
@1Ameredhel1: Jeśli chcesz luźniej, to myślę, że niebieski to dobry wybór, z moich obserwacji wynika, że większość idzie czerwonym/zielonym (na jedno wychodzi, one się przeplatają). Niebieski ma bardziej strome fragmenty, więc co kto lubi.
Po zdobyciu Szyndzielni polecam zahaczyć jeszcze o Klimczok :)
@1Ameredhel1: a jak chcesz jeszcze alternatywną trasę, to samochodem do Bystrej na skrzyżowanie czerwonego i zielonego szlaku, tam jest darmowy parking. Potem można czerwonym na Klimczok przez Magurę, dalej Szyndzielnia i powrót zielonym albo żółtym/niebieskim/czerwonym przez Kozią Górę. Szlak z Bystrej przez Magurę jest mało uczęszczany, na pewno mniej ludzi niż z BB na Szyndzielnię. Wszystko zależy ile chcesz zrobić km i w jakim czasie, wybór tras raczej duży.
@1Ameredhel1: w tym momencie dokładnie niestety nie wiem, na Szyndzielnię szlaki są raczej zawsze wydeptane, bo tam chodzi sporo ludzi, więc raczej się nie ma czym przejmować. W dzień możesz sobie podejrzeć kamerkę tutaj: http://www.szyndzielnia.com.pl/index.php/kamera-szyndzielnia. Na szczytach i ogólnie w górnych partiach jest na pewno trochę śniegu, drzewa są białe już od dawna, bo ostatnio bywało dość mroźnie. Im niżej tym mniej śniegu, w samym Bielsku teraz w zasadzie jest