Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, podsumowujący wszystkie moje podróże w 2018 roku. Pewnie na wykop sam się nie nada, bo zaraz będzie, że #chwalo się. Ale może ktoś z Was chciałby wesprzeć naszą pracę łapką :) Nie chodzi o chwalenie się a o to, że PASJA to jest to co nas wszystkich uratuje przed ogólnym zepsuciem i czyni weselszymi ludźmi.

Dziękuję @a__s WYKOP za autorski tag #pannoramixtrip (ʘʘ)

Pannoramix - Mirki i mirabelki, śledzący moje #podroze Zmontowałem właśnie film, pods...
  • 96
  • Odpowiedz
@Pannoramix:
Super, zostawiłem łapkę w górę oraz zasubskrybowałem kanał( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż najpierw muszę zapoznać się z już istniejącymi materiałami.

Zapytam tylko przy okazji jak długie są Wasze wycieczki?
  • Odpowiedz
@szymkov: Ani jedno ani drugie. Normalnie pracowaliśmy na etatach. Ja 12 żona 8 lat. Straciliśmy prac w tym samym momencie prawie wiec postanowiliśmy cąły 2018 rok skupić się mocniej na naszym kanale. Oraz moim drugim - #motyliglobus Blog jest znany i popularny. Nie będę udawał, że ten fakt nam nie pomógł. Ale mimo wszystko jestem dumny :) Co wyjdzie dalej - czas pokaże. Co przeżyłem tego nikt nie
  • Odpowiedz
@cs16_pl: To bardzo różnie. By się nie "zmęczyć" staramy się zawsze robić 2-3 tygodniowe odstępy od wyjazdów a czas pomiędzy przeznaczyć na pracę, zlecenia, obowiązki, montaż. Najkrótszy wypad trwał 3 dni (Rzym) najdłuższy miesiąc (Wietnam Tajlandia)
  • Odpowiedz
@dzek: Nie będę udawał, że zaoszczędziliśmy trochę. Pracując dość ciężko przez wiele lat, wykorzystując każdy dzień wolny by coś zobaczyć i o tym potem napisać, nakręcić film, nie wydając $$$ na pierdoły, nie zmieniając telewizora, auta, nie kupując drogiego mieszkania. Po co mam zmyślać. Internet swoje i tak wie. Przez wiele lat jednak powtarzam i uczę, kto chce słuchać. To nie zasobność portfela decyduje, czy ktoś rusza 4 litery z
  • Odpowiedz
@swiety_mikolaj_: Oczywiście, że nie dla plusów. Jestem na wykopie 12 lat. Jakby mi zależało na atencji czy spamie to już dawno bym wyleciał albo został przez wykop znienawidzony. Wklejam, bo uważam, że warto. Pomijając statystyczne 10-20% osób, które z góry są NA NIE.
  • Odpowiedz
@swiety_mikolaj_: ale co do rzeczy ma wygląd? Najpierw zwracasz uwagę ze byli 3 dni w Rzymie i na argument o tym ze byli tam 5 razy odpowiadasz że podróże dla plusów na takiej zasadzie można dojść do wniosku że wszystko na wykopie jest dla plusów i to jest jedyna rzecz która motywuje do aktywności tutaj a tak raczej nie jest
  • Odpowiedz
@Pannoramix: nie będę się rozpisywał co mi się podoba, bo wiadomo że zazdroszczę zarówno samych podróży jak i ujęć, ale jeśli chcielibyście żeby wasz content był jeszcze przyjemniejszy w odbiorze, to przekaż proszę żonie, że mogłaby delikatnie popracować nad dykcją/intonacją, bo ciężko się słucha fragmentów gdzie opowiada ;)
  • Odpowiedz