Wpis z mikrobloga

Hmm. Pierwszy raz brałam dziś w nocy Trittico i jestem trochę zawiedziona. Spać poszłam mega szybko, prawda. Sen był twardy mocno, ale obudziłam się o 7:00 rano po sześciu godzinach snu i mam straszną zamułę i głowę ciężką, ledwo to piszę, a spać już nie mogę. Nie da się :( Generalnie efekt kaca jak po benzo, więc tak średnio. 2/3 tabletki wzięłam po 150 mg. Czy to się potem stabilizuje? Bo jak nie to to mi się mija z celem.
#ssri #bezsennosc #nerwica #depresja
  • 38
  • Odpowiedz
@CptBrit: No biorę, ale podziałało szybko i zwaliło mnie z nóg po jakiejś godzinie kompletnie. Spoczko to dobrze. Czekam a więcej opinii. A ile będę miała taką zwałę? Po benzo mnie 24 h trzymało hehe, a mam nadzieję, że mi to zaaraz minie. Musze się uczyć!!
  • Odpowiedz
Signopam


@Lallable: pierwszy raz widzę tak dziwaczne benzo :D Nigdy nie miałem kaca. Paro i Trittico to mix pierwszego rzutu. Jak Ci się nie wkręci po miesiącu, to poproś lekarza o zmianę. Nie jest to lek typowo nasenny. Są dużo lepsze rzeczy na sen i nie jest to benzo ani ssri.
  • Odpowiedz
@btcmonster: No ja miałam straszną depresję po tym Signopamie generalnie. Przepisał mi jeszcze Pregabalin na sen, ale nastraszył trochę skutkami ubocznymi i nie wykupiłam. Brałeś może?
  • Odpowiedz
@Lallable: tak, znam pregabaline. Bardzo lajtowa rzecz, trochę rozluźnia co może ułatwiać zasypianie. Osoby cierpiące na epilepsję to stosują. Mi nie podeszło. Nie wydaje mi się, by miała skutki uboczne gorsze od Ketrelu, który docelowo przyjmowałem na sen w niewielkiej dawce. Przez tydzień nie mogłem się dobudzić przez cały dzień. Ketrel Cię odcina, gasi światło. 30 minut i Cię nie ma. Stajesz się lalką, manekinem, którego nie da się dobudzic,
  • Odpowiedz
@btcmonster: W podstawówce pulchna. Potem nigdy już niby nadwagi nie miałam, ale dopiero jak mam niedowagę, ew. dolna granica bmi to czuję się jak człowiek. Mi po prostu ładnie jak jestem chuda. Niektórzy tak mają ;) Ale generalnie z podstawówki została mi mentalność grubasa :(
  • Odpowiedz
@btcmonster: No, że cały czas czuję się gruba chociaż w sumie jestem chuda xd Wydaje mi się, że jak będe tańczyć to będą się ze mnie śmiać, że jestem gruba, albo nie wiem xdd że jak jem to, że patrzą na mnie oo taka gruba i je. takie jakieś rzeczy haha. Generalnie zero pewności siebie z wyglądem :D
  • Odpowiedz