Wpis z mikrobloga

Hmm. Pierwszy raz brałam dziś w nocy Trittico i jestem trochę zawiedziona. Spać poszłam mega szybko, prawda. Sen był twardy mocno, ale obudziłam się o 7:00 rano po sześciu godzinach snu i mam straszną zamułę i głowę ciężką, ledwo to piszę, a spać już nie mogę. Nie da się :( Generalnie efekt kaca jak po benzo, więc tak średnio. 2/3 tabletki wzięłam po 150 mg. Czy to się potem stabilizuje? Bo jak nie to to mi się mija z celem.
#ssri #bezsennosc #nerwica #depresja
  • 38
  • Odpowiedz
@btcmonster: Tak wgl to zmuła mi już odpuszcza i humor poprawia. Dobrze bo bałam się, że cały dzień zostanie.Trudno powiedzieć tak obiektywnie xd No z 6 bym sobie dała, a co!
  • Odpowiedz
@CptBrit: No biorę, ale podziałało szybko i zwaliło mnie z nóg po jakiejś godzinie kompletnie. Spoczko to dobrze. Czekam a więcej opinii. A ile będę miała taką zwałę? Po benzo mnie 24 h trzymało hehe, a mam nadzieję, że mi to zaaraz minie. Musze się uczyć!!


@Lallable: Jak po 2/3 tabletki nie umiesz się rano ogarnąć to zmniejsz do 1/3. A w ogóle co lekarz na to powiedział jak mu
  • Odpowiedz
@btcmonster: Nie wiem xdd Jakoś całościowo jest źle. Może gdybym miała burzę loków i długie rzęsy haha. Nie no nie wiem. To jest dziwne. Zostawmy to wgl. To tylko wygląd i tak wszystko się rozpadnie góra za 10 lat. nie ma co przeżywać.
@TheMan: No zejdę właśnie. No brałam pierwszy raz i nie konsultowałam tego dziś rano z lekarzem :D
  • Odpowiedz
@Lallable: E to mi lekarz mówił, że jak się zaczyna to brać to stopniowo od 1/3. Jak pytałem go czy to normalne, że czasem robię się tak senny jakbym tracił przytomność to mówił, że czasem tak jest, że się straci przytomność i zaśnie.
  • Odpowiedz
@Lallable: Albo zawsze jak okaże się za mocny. Ja tak miałem przy 3/3, gdzie uznałem, że 2/3 to jeszcze nie to, ale szybciutko wróciłem do mniejszej dawki :D
  • Odpowiedz
@btcmonster: Dopiero od wczoraj xd Generalnie miałam wczoraj z 3 fale lęków chyba nimi wywołane, ale były b. krótkie, a tak generalnie to bardzo dobrze. Gorzej właśnie z tym trittico, ciągle jeszcze łeb mnie boli i zamułka trwa :(
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lallable: ja z trittico zrezygnowałam, bo zamuła ciężka i nie schodziła. Zaczęłam od brania 1/3 przez 4 dni, potem zwiększanie dawki co 4 dni. Za każdym razem na następny dzień mój mózg był tak ciężki, że nie umiałam na pracy się skupić.
  • Odpowiedz
@Lallable: Wykupiłam tylko jedno, za to, jak powiedziałam, jak Tritico na mnie działa, dostałam receptę na 3 leki do testowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) I od razu ewentualne recepty na wincyj, jak któryś zacznie działać. Na szczęście samoistnie mi się polepszyło, już się tak często nie budzę, potrafię czasem przespać nawet 8h bez pobudki, ale częściej jest to 6h. Nie chodzę już zmęczona jak zombie i nie
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: To gratki! mam nadzieję, że nie jebnie jednak. UU mi dopiero to Trittico schodzi - okropne to było, straszne... jakbym wypiła pół litra wódki i na popitę 7 browarów plus ruski szampan na dobicie xdd Ja mam takie etapy, że nie przesypiam nocy i wolałabym coś takiego jednorazowego co mogę brać tylko w przypadkach jak już naprawdę nie mogę zasnąć bo mam różne etapy. No i coś co nie powoduje
  • Odpowiedz
@Lallable: No to może Imovane? On działa właśnie tak, że ścina, to jest bierzesz, pół godziny i śpisz. Ma jedną wadę: może uzależnić, dlatego zaczyna się od połowy dawki. U mnie spowodował szybkie zaśnięcie, ale obudziłam się po 4 godzinach, co podobno jest normalne. Z tym że śpisz głęboko i wstajesz wypoczęta. Reszta to podobno otulacze, co tulą do snu i sobie śpisz albo i nie, a rano i tak jesteś
  • Odpowiedz