Wpis z mikrobloga

@itec: "Szanowny Panie Doktorze/Profesorze" i na końcu "Z poważaniem, imię nazwisko". Sprawdź czy jest dr czy prof. bo nie każdy patrzy przychylnie na to, że już jak się znalazło maila tej osoby to nie można było przeczytać linijkę wyżej kim jest. Jak chodzi o coś odnośnie zajęć to napisz o jakie konkretnie zajęcia chodzi, jak chodzi o Ciebie to dodaj jeszcze nr indeksu i info jaki przedmiot, jaki kierunek i
  • Odpowiedz
@itec: Jak napiszesz "witam" to prowadzący od razu będzie wiedział, że jesteś idiotą.

Pisz po prostu: "Szanowny Panie". Koniec. Żadnych imion. Żadnych nazwisk. Żadnych tytułów naukowych.

SZANOWNY PANIE/SZANOWNA
  • Odpowiedz
@itec: ja piszę "dzień dobry" lub "szanowny panie procesorze", przy czym to pierwsze jeśli wiem że adresat nie ma kija w dupie. Analogicznie kończę "pozdrawiam" lub "z wyrazami szacunku".
Witam zawsze kojarzyło mi się z handlarzami samochodów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@itec: ja piszę dzień dobry zawsze i nic więcej i nikt się nie przysapal, nie czaje jak można pisać Szanowny Panie XD jak jakiś król #!$%@?
  • Odpowiedz
@itec:

Szanowny Panie ,

zwracam się do Pana/kontaktuję się w związku z... (najpierw napisz ocb zaczynając małą literą bo powitanie kończysz przecinkiem, potem szczegóły, pamiętaj żeby napisać o jaki przedmiot
  • Odpowiedz