Wpis z mikrobloga

== ➡️ Komponenty PC na GearBest ⬅️ ==

Składacie komputer? Warto zajrzeć na GearBest, ponieważ znajdziecie u nas wszystkie niezbędne komponenty, w dobrych cenach: od wentylatorów i zasilaczy, aż po procesory Intela i karty graficzne GeForce.

Sprawdźcie aktualne propozycje na:
- Płyty główne
- Procesory
- Dyski HDD i SDD

#gearbest #chinskiecuda #promocja #pc #hardware
GearBest_Polska - == ➡️ Komponenty PC na GearBest ⬅️ ==

Składacie komputer? Warto ...

źródło: comment_xYZ1wxFV04F5S81vqjpdoQDSCDRbKwZt.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GearBest_Polska: A tak odnośnie tego zdjęcia to jaka jest pewność że np. to będzie faktycznie 1050ti a nie jakaś #!$%@?? I jak ma się ew. gwarancja? Można to gdzieś w PL reklamować czy trzeba do chin odsyłać?
  • Odpowiedz
@beer_man: Wszystkie produkty sprzedawane na GearBest są oryginalne - w tym karty graficzne. W przypadku niektórych przedmiotów istnieje możliwość odesłania do magazynu w Hiszpanii, a najlepiej wcześniej zadać o to pytanie obsłudze klienta.
  • Odpowiedz
@beer_man: gwarancja jest #!$%@?, nie polecam, zawracają cześć hajsu albo każą odesłać do Hiszpanii. Kosztuje to krocie, a nie masz żadnej pewności, ze sprzęt zostanie naprawiony czy w ogóle przejdzie przez granice bez dodatkowych opłat. No i będziesz ze dwa-trzy miesiące bez sprzętu.
  • Odpowiedz
@obsess: No niby nie, ale nie ciężko to w transporcie uszkodzić nawet krajowo, a z chin tym bardziej, więc pieprzyć się później ze zwrotem to trochę średnio. Co innego pierdoła za dolara czy dwa a co innego 5 stów.
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Wasze pytanie "w obsłudze klienta" to jakaś parodia bota wymieszanego z parówką - zakupiony One Plus 6 RED w okolicy 2 grudnia, średnio co 1 dzień data wysyłki jest przesuwana + 3 dni. Obecna data wysyłki to już 4 lutego, a zaczynaliście od 12 grudnia. Po co kłamać i zbierać pieniądze, to jakaś forma zbiórki, kredytowania działania sklepu??

Każda rozmowa z waszym supportem nadaje się na kolejną część komedii
  • Odpowiedz
@beer_man: Wiem to. Ale chyba pora na głoszenie głośno poziomu wspołpracy z tym sklepem. Na reddit co drugi post o GB to nazywanie ich SCAMEM. W PL pora na podobne ruchy.

Sprzedawanie towaru bez szansy na ich wysyłkę to reguła. A co bardziej #!$%@? to przyblizona data wysyłki ++1 dzień co 24h i tak cały czas. U mnie już drugi miesiąc. Support: Blabla sorry, wait or zamów coś innego. Sorry.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Ja tam tak rzadko kupuje że szczerze mi się nie chce, ale jak tam uważasz, zawsze masz alternatywnych chińczyków. W sumie z gb tylko raz miałem problem, ale to też przez swoją głupotę i już wiem że lucky bagów się nie zamawia.
  • Odpowiedz
@beer_man: Kurde, właśnie i tak i nie. Ci zasrańcy potrafią serio srogo cene dumpingować. Kupiłem już od nich sporo sprzętu, telefony, odkurzacze. Jednak za każdym razem to ja trzymam kciuki czy się uda czy nie - ryzyk fizyk. Raz na telefon czekałem półtora miesiąca. Teraz mija drugi miesiąc a nawet nie wysłali.

No nic. Miłego dnia.
  • Odpowiedz