Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chwilę nie pisałem bo nie mogłem ogarnąć tej apki ale temat powraca jak bumerang.

#rozowepaski mnie okłamuje, kij wie czy się puszcza czy nie, nawet jak się nie puszcza to z kłamcą żyć się nie da. Dowodów nie mam ale była w tajemnicy u ginekologa i ma jakiegoś tam grzyba.
Przynajmniej ja nie mogę tak żyć, to p------e.
Jak tu teraz się rozstać żeby dzieciakom nie zrobić patologi w bani. Szczeniaki małe i co teraz?
Jakieś sądy, srądy. Myślałem, żeby kupić chatę blisko i podzielić się szczeniakami 50/50. To bym mógł je prowadzać i odbierać i w ogóle uczestniczyć. Ona niby na to idzie ale nie wiadomo co jej odwali. Są jakieś polubowne rozwody czy inne g---o?

Jak żyć?

Te dzieciaki są naprawdę zajebiste i nie chcę im tego robić ale z drugiej strony męczyć się z babą, która ciągle kłamie w jakichś gównosprawach i poważnych sprawach to bez sensu.

I od razu mówię, że nie chodzi mi o bzykanie małolat (chociaż nie pogardzę ;-) ale o jakąś normalność. Mam już trochę dość s----------y w życiu.

#zwiazki solidarność #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwasnydeszcz: a jak dzieci malenkie, to np.przy karmieniu piersia bardzo latwo zlapac jakas infekcje, bo tam hormonalnie w organizmie masakra i rownowaga zaburzona.

Ale od razu bada zdradza, wiadomo :P

@AnonimoweMirkoWyznania: ale masz jakies inne problemy, czy tylko to, ze ma infekcje intymna (ktora nie jest dowodem zdrady - w drogach rodnych kobiety normalnie wystapuja bakterie i grzyby, ktore buduja ichmikroflore i przy zaburzeniach hormonalnych, chorobie, otarciach/podraznieniach bardzo
  • Odpowiedz
OP: @agaja @kwasnydeszcz wiem, że może być milion powodów i może macie rację. Co nie zmienia faktu, że mnie okłamuje i ciągle coś jest nie tak. To już się ciągnie od jakiegoś czasu. Według mnie jakiekolwiek mediacje z udziałem osób trzecich to raczej tylko pogorszą sprawę.
Ona ma jakiś problem i mówi, że to ja jestem taki wspaniały i ją zostawię i będę sobie super żył a ona zdychała.
No ale przecież to ona mnie w huja robi. I tak w kółko. Już nie wspomnę, że od roku nie można mieć normalnej konwersacji bo jak jej zwrócę uwagę albo się z nią nie zgodzę (o byle co) to foch i nara.
Niby mamy jakąś chatę, jakoś tam się żyje, kasy nie brakuje ale to jednak już nie to. Zresztą, jak żyć z kimś kto cię okłamuje? Moim zdaniem nie da się i bez sensu.
@zielona_biedronka ty chyba nie wies zjak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania grzyb zapalenie pęcherza u kobiet raczej częsta sprawa i nie rozwodowa. Taka budowa i skłonności. Więc tu to śmieszny powód na rozstanie. Jak by to był HPV albo chlamydia czy AIDS to bym się zastanowiła
Weź się za prawdziwy powód a nie się grzybem zaslaniasz
  • Odpowiedz