Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza obiado-kolacja: Smażona wołowina (odgrzewana), trzy jajka na twardo*, smażona słonina, wędzona dziczyzna**, sól.

* Materiał dowodowy załączony dla @cheeseandonion.

** Z poczęstunku po polowaniu. Zwykle dają tylko jakieś flaki czy bigos, których ja nie jem, ale dzisiaj walnęli świetną wędzoną dziczyznę i słoninę z dzika.

#gotujzwykopem #keto #mieso #zerocarb #carnivore
źródło: comment_VA6zAXi84prMHSsFwlBOuQ72kHWu0KvM.jpg
  • 10
@Acozord: Nabiał (szczególnie białka nabiałowe) to w moim przypadku zły pomysł. Nie ta genetyka.

A cholesterol całkowity, jak ostatnio mierzyłem był 272. To było we wrześniu. Sądzę, że teraz może i ta trzysetka być. Może w najbliższym czasie zrobię ponownie to badanie; zaprzestałem, kiedy uznałem, że cholesterol jest wystarczająco wysoki, i mogę przestać się tak starać go podnieść.
@anonymous_derp: za dawanie tagu #gotujzwykopem Cie chłopie cenię, niezły ból dupy przez to w komentarzach.

@Acozord co do móżdżku to orientujecie się z którego zwierza najlepszy? Mam w planach na najbliższy czas, tak jak grasicę i baranie jądra:)
Ogólnie podroby to bardzo dobrze ma opracowane Walenty Kania, mam niedaleko to podjadę do niego i wypytam co warto.