Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krystiano_ps3: te "#!$%@?łapy" to najwygodniejsze buty świata, kobieta nie musi cały dzień popylać w szpilkach żeby się nabawić zwyrodnienia stawów, byle za wszelką cenę "wyglądać", komfort i wygoda przede wszystkim, załóż "#!$%@?łapy" tylko nie te plastiki z chińskiej fabryki, a oryginalne - chociażby Ugg, a już zawsze będziesz do nich wracał, buty nie są od wyglądania, tylko od chodzenia ;)
@Agemaker: ŻADNE, absolutnie żadne dotąd buty nie były tak wygodne i tak ciepłe, idealne jeśli ktoś ma problemy z chociażby krążeniem i uwierz, że dopóki są tak komfortowe i tak ciepłe mam totalnie gdzieś, że dla większości mogą wyglądać obrzydliwie :) i nie znalazłam jak dotąd żadnej alternatywy, nawet Timberlandy poszły w kąt :)
@draw_me_the_light to ja nie wiem jakie wy macie nogi, ja chodzę w zimę w zwykłych trekach bez żadnego ocieplania i chyba tylko przy -20 w ubiegłym roku musiałem założyć drugą skarpete bo czułem chłód a tak to na luzie bez niczego. Bardzo mnie to dziwi, że jesteście w stanie tak same siebie upaskudnić dla wątpliwej wygody...
@Agemaker: nie wiem i mało obchodzi mnie co kieruje innymi przy wyborze tych a nie innych butów - chwilowa moda, marka, wygoda(?) etc.
Ja wybrałam je, bo są remedium na moje kijowe krążenie i cieszy mnie to, że są dostępne tak ciepłe buty, w których rzeczywiście jest mi po prostu ciepło w stópki :) i zazdro prawidłowego krążenia :P