Wpis z mikrobloga

@Pio23: W sumie fakt. No nic, teraz mam inny problem na głowie. Padające pierdoły. Właśnie nie działają mi spryskiwacze, mam nadzieję, że tylko od mrozów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Traviu spryskiwacze wymieniłem pompkę dokładnie, kiedyś opadła mi szyba kierowcy, zamiast kierunkowskazów migały stopy, z klimatyzacji to fabryczne jest chyba juz tylko pokrętło ...
Nie jestem w stanie wymienić ile rzeczu juz mi sie zepsuło w tym wozie.
Ale silnik, silnik jest bez zarzutów 1.6 16v działa idealnie.
@JanDzbann #!$%@? francuzy, tato kupił Traffica to się #!$%@? silnik, wymienił Vectrę C na Peugeota 307 SW, którego potem odziedziczyłem to #!$%@?ło się w nim wszystko co tylko mogło. Nigdy w życiu nie kupię francuskiego gowna sam z siebie. Polecam ten styl życia.
@Agemaker wcześniej miałem golfa 5, ale z racji tego że na liczniku dobiłem do 450tys km i przypadkiem dachowałem to musiałem kupić coś w miarę taniego i na szybko.
Najlepsze było to że gościu przyjechał kupić tego golfa to sie jeszcze targował ze przebieg duży xD
A w samochodzie wystrzeliły wszystkie poduszki i wypadły szyby. Dobrze że sie nie pytał czy oleju nie bierze :D
mechanika odwiedzam częściej niz dentyste


@JanDzbann: może zacznij odwiedzać takiego ogarniętego...?

Mam Lagunę II PH II i nie narzekam.

Chyba coś ze sprzeglem, pol roku temu wymienione wszystko, 950 pln.


@JanDzbann: to patrz typowi na ręce, czy Ci przypadkiem nie dał starego wysprzęglika - często tak #!$%@? robią. Kasują za wysprzęglik, zakładają stary...