Wpis z mikrobloga

Obejrzałem mini-serial dokumentalny o Tedzie Bundym na #netflix i muszę powiedzieć, ze dziękuje za internet i szczerze mną wstrząsnęło jak zdałem sobie sprawę z tego jak organy ścigania w różnych stanach nie potrafiły powiązać ze sobą faktów i razem współpracować. Gość na sam koniec był sądzony za zabójstwa w jednym stanie, gdy tak na prawdę jego akta powinny spłynąć z całego kraju i powinien być sadzony za wszystko, bądź tez z każdej zbrodni oddzielnie ale w trakcie jednego procesu. Rozumiem, ze każdy prokurator chciał zabłysnąć i dlatego Floryda zrobiła taka piękna popisowke, ale aż mnie w sercu boli jak pomyśle ze taki psychol uciekał przez 5 lat organom ścigania spod rąk.

Btw mega polecam dokument !

#tedbundy #dokument #mordercy
  • 8
@True_freedom: U mnie ten dokument pozostawił spory niedosyt, chętnie dowiedziałbym się więcej o jego rodzicach, żonie, córce. Tak to trochę sprawia wrażenie przygotowanego na szybko, bo ktoś przypomniał sobie o 30 rocznicy egzekucji, więc skupiono się tylko na dostępnych nagraniach z Tedem.
BTW wczoraj pokazano trailer aktorskiego filmu o Bundym, Extremely Wicked, Schockingly Evil and Vile, z gwiazdorską obsadą.
https://www.youtube.com/watch?v=UP1ya1fiH_U
@tmkg: a jak dla mnie to dokumnet bardzo fajnie zobrazował jego historię. Oczywiście chciałbym bardziej zgłębić jego relacje z innymi ludźmi, w tym dowiedzieć się więcej o jego dzieciństwie, bo wydaje mi się ze to właśnie wydarzenia z wczesnego dzieciństwa, a nie rozstanie z pierwsza dziewczyna miały mocny wpływ na to kim się stał. Dziś jak jeszcze rozmawiałem z moim #rozowypasek to stwierdziliśmy, ze od młodości wykazywał zafascynowanie „łowiectwem” - wystarczy