Wpis z mikrobloga

Różowa pognała mnie do żabki po cziperki i przydarzyły mi się dwie #!$%@? historie XDDDDDDDD

Stoje pod żabką dopalam peta i widzę jak dwóch młodych łebków czai się i coś tam gadają między sobą, nagle podchodzą do mnie i pytają się mnie czy coś im kupię xD mówię sobie #!$%@?, też tak kombinowałem jak byłem szczylem, myślę pewnie po piwku chcą niech chłopaki sobie wypiją, #!$%@?ć demoralizacje. Wchodzę z nimi do sklepu, a oni...


Mówię co jest xD a oni, że babka im przy kasie nie chciała sprzedać. Rzeczywiście podchodzę do kasy i się pytam czemu, o Ukrainka mówi mi ' sef nie kazał sprzedawac bez dowodu ' ja xD powiedzialem, że na moją odpowiedzialność i im kupiłem

A druga historia, to wracając do mieszkania to się na schodach #!$%@? i prawie sobie głupi ryj rozwaliłem

#heheszki #truestory #takbylo
  • 66
  • Odpowiedz
@karmelowykot-desantowy: Pojedyncze w mniejszych ilościach są po prostu substancjami, ale cały czas jest mowa o energetyku jako całości, więc po cholerę mi to rozdzielasz? Całość ma negatywny wpływ na organizm młodego człowieka. Sam podsumowałeś końcówką. Dzieci stanowczo powinny unikać tego typu rzeczy. Chemia? skrót myślowy, który powinieneś zrozumieć, skoro uważasz się za człowieka inteligentnego. WSZYSTKO co nas otacza jest chemią. Ale potocznie się tak mówi o substancjach niezbyt korzystnych, często też
  • Odpowiedz
@night_witch95: Ale jak razem szkodzą? Które składniki ze sobą reagują w jakiś sposób? Pokaż konkretny sposób bo nie wskazuja na to badania, nie wskazują na to pojedyńcze składniki ani ich ilość. I jak sama zauważyłaś nigdy nie mówiłem, że dzieci powinny pić tylko zwracałem uwagę na idiotyczny sposób argumentacji. No ale z ostatnim zdaniem nie mogę się zgodzić bo wciąż brak kompletnie argumentów "szkodzą bo ja tak uważam" to nie argument
  • Odpowiedz
  • 11
@karmelowykot-desantowy OJ JUŻ PRZESTAŃ JAKIEŚ BADANIA SRADANIA, PRZECIEŻ KARYNA BOSACKA W SWOIM PROGRAMIE WYRAŹNIE POKAZYWAŁA, ŻE TO SAMA CHEMIA I SZKODZI ORAZ POWODUJE ARYTMIE, RAKA I ZWYRODNIENIE STAWU KOLANOWEGO. BYŁ TEŻ EKSPERYMENT NAUKOWY, ŻE W PROBÓWCE ROZPUSZCZA LUDZKĄ SKÓRĘ, WYPALA OCZY I WYCIĄGA WODĘ Z ORGANIZMU*

  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: w Szkocji dzieciaki nawet 10 letnie pija energetyki jak oranżade, najpopularniejsze sa monstery w puszcze 0.5 l, jak społeczenstwo ma byc zdrowe jak od małego jest naszprycowane kofeina i cukrem?
  • Odpowiedz
@bones1909: Odbiór! Kilka randomowych, niezbyt bystrych osób, które nie ogarnęły o czym mowa. Faktycznie, powód do przemyśleń :D Skąd się to bierze? Z powszechnej głupoty, która dotyka niestety większość ludzi. Pozdrawiam, bez odbioru.
  • Odpowiedz