Wpis z mikrobloga

Różowa pognała mnie do żabki po cziperki i przydarzyły mi się dwie #!$%@? historie XDDDDDDDD

Stoje pod żabką dopalam peta i widzę jak dwóch młodych łebków czai się i coś tam gadają między sobą, nagle podchodzą do mnie i pytają się mnie czy coś im kupię xD mówię sobie #!$%@?, też tak kombinowałem jak byłem szczylem, myślę pewnie po piwku chcą niech chłopaki sobie wypiją, #!$%@?ć demoralizacje. Wchodzę z nimi do sklepu, a oni...


Mówię co jest xD a oni, że babka im przy kasie nie chciała sprzedać. Rzeczywiście podchodzę do kasy i się pytam czemu, o Ukrainka mówi mi ' sef nie kazał sprzedawac bez dowodu ' ja xD powiedzialem, że na moją odpowiedzialność i im kupiłem

A druga historia, to wracając do mieszkania to się na schodach #!$%@? i prawie sobie głupi ryj rozwaliłem

#heheszki #truestory #takbylo
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@night_witch95: No, oprócz tego jest tam cukier, który powoduje szereg chorób. Nigdy ekspedientka nie pytała się mnie o dowód kiedy kupowałem słodzone napoje. Może to dlatego, że była ignorantka w kwestiach prawa.

Bo to nie jest tak, że ma w sobie pełno chemii


No, nie jest. Więcej chemii ma bułka kajzerka z biedronki. Proszę o przykłady tych strasznych składników energetyka.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: U mnie pod domem we Freshu też dziewczyny (Polki) nie sprzedają dzieciakom energetyków i w sumie to się nie dziwię, bo te gówniaki piją teraz głównie to. Ostatnio idąc po bułki do sklepu widziałem genialny obrazek - z jednej strony sklepu 4 meneli piło piwko (jak jest cieplej to mi pod blokiem #!$%@? siedzą i #!$%@?ą dosłownie 10 godzin z browarami pod oknem), a z drugiej strony kilku gówniaków
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: @BananowyChleb: A gdzie ja coś napisałam o zabranianiu? Odpowiedź była tylko i wyłącznie na durny komentarz pozbawiony logiki. Bo co ma herbata czy kawa do energetyka? Tu nie chodzi o kofeinę.

No, nie jest. Więcej chemii ma bułka kajzerka z biedronki. Proszę o przykłady tych strasznych składników energetyka.


O to się uśmiałam. Przeczytaj sobie skład, a następnie w ramach eksperymentu pij codziennie energetyki, życzę powodzenia. Szkoda tylko, że umknęło Ci też to, że zdanie
  • Odpowiedz
@night_witch95: Pozbawiony logiki?
Twoim zdaniem nie chodzi o kofeinę tylko chemię w energetykach, a ja piszę Ci że w innych rzeczach do spożycia też jest pełno składników dzieciom niepotrzebnych i po prostu niezdrowych i idąc twoim tokiem myślenia je również trzeba by było zabronić, co jest teraz nieosiągalne. Zamiast rzucać się o logikę i brak czytania ze zrozumieniem, sama zastanów się dwa razy nad tym co ktoś napisał.
  • Odpowiedz
@BananowyChleb: #!$%@? mać... PORÓWNANIE DO KAWY CZY HERBATY BYŁO GŁUPIE, BO NIE CHODZI O KOFEINĘ TYLKO. Czy ja mam Ci to rozrysować na kolorowym wykresie żebyś zrozumiała? Ja się nie muszę zastanawiać, to wy robicie z siebie idiotów, co jest zwyczajnie przykre. I tak, powinnaś się zastanowić, dziesięć razy. Ilość składników, które negatywnie wpływają SZCZEGÓLNIE NA MŁODE OSOBY też ma znaczenie. Nie od dziś wiadomo co jest syfem i czego
  • Odpowiedz
@BananowyChleb: No tak, ktoś wytknie głupotę, to napisz o melisie. Urocze ʕʔ

Pozbawiony logiki był komentarz czajnika. I to o nim cały czas mówię, Ty natomiast wykazałaś się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tak więc weź sobie do serca swoje własne rady, czytaj dziesięć razy, potem się udzielaj :)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Ale czy ty nie rozumiesz, że to czy porównał to do kawy i herbaty nie ma większego znaczenia jeśli twój komentarz odwołuje się do szkodliwości energetyków, bo w sklepie nie stoją tylko kawa, herbata i energole XD Skoro nie chodzi o kofeinę tylko o szkodliwość to dlaczego mogą kupić milion innych szkodliwych rzeczy takich jak nutella? Czytałaś jej skład? Wyzywanie wszystkich dookoła od debili nie zrobi z ciebie mądrzejszej
  • Odpowiedz
@night_witch95: O CHRYSTE ALE KISNĘ XDDDDDDDDDDDDDD Podlinkowałaś mi artykuł, którego nawet nie czytałaś? Bo autor pisze przede wszystkim o szkodliwości kofeiny i sacharozy (to taki cukier zwykły jak coś). Wspomina również o szkodliwości tauryny PO PRZEKROCZENIU DZIENNEJ ZALECANEJ DAWKI. No, ale po co ci wiedza, jak ty już wiesz, że energetyki są szkodliwe i tyle.

Jeśli zamierzasz mnie przekonywać, że energetyki są szkodliwe w nadmiarze to nie musisz, bo nie
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Bo wszystko to jest szkodliwe dla dzieciaków, o tym jest mowa. W nadmiernych dawkach też, o tym również pisałam. Mam wrażenie, że mózg to ci dawno skisnął, stąd efekt głupoty, to by się zgadzało. Nie zamierzam cię przekonywać, po prostu napisałeś durny komentarz bez logiki, a to czy pozostaniesz głupcem do końca życia, i będziesz energetyki na śniadanie pił codziennie to nie moja sprawa. Energetyki NIE SĄ dla dzieci.
  • Odpowiedz
@BananowyChleb: Wróć do mojego pierwszego komentarza, przeczytaj ze zrozumieniem. ''wyzywanie'' nie jest wyzywaniem ot tak, tylko nazywam rzeczy po imieniu. Taki mój nawyk. Nie zrobi mądrzejszej, nie musi :) Po prostu dalej do Ciebie nie dociera, że walnęłaś gafę i nie rozumiesz o czym napisałam. Nie zniżaj się do poziomu tego typa, bo rację masz, ale mówisz o czym innym, niż był pierwotnie temat. A sama w sobie ignorancja i
  • Odpowiedz
@night_witch95: Podaj tą chamię i szkodliwe składniki które wpyłwają tak źle na rozwój dziecka. Cukier? Czemu nie zakazać też napojów słodkich, soków i owoców? Tauryna? Ta która jest niezbędna do funkcjonowania i jest częścią naszego układu? Tyle ile jest w energetykach jest śmieszną ilością badania jak to:

linkinghub.elsevier.com/retrieve/pii/S0273-2300(08)00010-X

pokazują że bezpiecznie jest spożywać do 3g tauryny na kilogram masy(tauryna swoją drogą występuje też np w mięsie) ciała energetyki mają do 1g(nie na mase ciałe tylko jedna puszka. Więc artykuły jak np
  • Odpowiedz