Wpis z mikrobloga

Część z Was może zna mój przypadek, w którym przez swoją głupotę straciłem najbardziej wartościową część ze swojego sprzętu karpiowego. Tych natomiast, którzy nie słyszeli zapraszam do obejrzenia nowego, a zarazem pierwszego w 2019, vloga. Pomysł na jego nagranie narodził się po obejrzeniu nowego odcinka Black Mirror Bandersnatch ale niestety scenariusz napisało życie i w trakcie zasiadki musiałem go porzucić. Mimo to część udało mi się zmontować. Zapraszam! Siema! Albo się nie ma! #karpiolog #wedkarstwo #fanatyk #bandersnatch #blackmirror #adobepremiere #youtube
ku2yn - Część z Was może zna mój przypadek, w którym przez swoją głupotę straciłem na...
  • 5
  • Odpowiedz
@ku2yn: Znam ten ból. W życiu robiłem sporo trudnych rzeczy które wymagały ogarniania na wysokim poziomie. I co? Nie sprawiło mi najmniejszego problemu zostawić zarzuconego pickera do metody nad wodą, na podpórkach, w dość popularnym miejscu na osiedlu. Bez szans na odnalezienie. W mojej okolicy jest sporo dziadków którzy codziennie kursują i zbierają fanty po wędkarzach. Sam uwielbiam zbierać i wyławiać kolorowe spławiki i szczerze to znalezienie ładnego spławika daje mi
  • Odpowiedz
  • 0
@McRancor: otóż to. Nie mam zamiaru się załamywać wręcz przeciwnie tak jak powiedziałem w filmie już mi przeszło ale szukać po necie i nad woda będę bo nie będzie się somsiad na mojej krwawicy bogacił! xD
  • Odpowiedz