Wpis z mikrobloga

Takie dzisiaj rakowisko usłyszałem ze az musiałem rozchodzic. Miałem włączone Radio Eska, około godziny 17:30 kiedy to był akurat znany wielu program "Bal czy szmal" że jak komuś w związku cos nie wychodzi to moze poprosić prezenterów o pomoc i można coś ugrać na antenie radia. W każdym razie wiele osób chyba wie o co chodzi i tutaj uwaga: Odezwał sie do nich gość który ma problem ze swoją #rozowypasek ponieważ są ze sobą od trzech lat a ona zaczęła go podejrzewać o zdrady. Gość sam nie wie co robic bo jak sie poznali przetrzepała jego telefon i znalazła jakieś wiadomości od innych zanim byli ze sobą no ale jakoś podobno sobie wyjaśnili. Gość się dwoi i troi a ona uważa ze chyba kogos ma, problem jest taki ze wyjeżdza w pracy i zwykle go nie ma przez tydzień (jest kierowcą zawodowym i tak bywa, sam tak pracowałem i ciężko jest bywać częściej w domu). Zwrócił się o pomoc co rada, Ci do niej zadzwonili i pytają o co chodzi, pomijajac juz fakt że coś 10 lat temu się jej wydarzyło i była głeboko w dupie a gdy on ją poznał to próbował przez te ostatnie 3 lata wyjsć na prostą. Redaktor sie pyta skad takie podejrzenia ze ją zdradza a ona mu że nie wie ale tak jej sie wydaje. Pyta się jej co ma zrobic by mu zaufała bo bardzo mu na niej zależy a ona że ma to okazywać i byc częściej w domu i znów redaktor wpadł w osłupienie bo jak ma być częściej skoro cieżko tyra by na nich zarobić i nie da się tego pogodzić z tym by być częściej w domu a ona znowu odpowiedź: Nie wiem xD

I teraz pada najlepsze, zgodnie z zasadami programu albo idzie z nim na kolacje i wspólne spędzanie czasu albo bierze 50 zł i mogą sie rozejść co automatycznie zakończyłoby zwiazek, a ona wtedy dlaczego tylko pięc dych a nie więcej, to się redaktor pyta a gdyby było 100 zł to by wzięła a ona "no pewnie" no a ze jest max 50 zł to wybrała kolację-spotkanie.

No #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rakcontent mocno #logikarozowychpaskow #zalesie #gownowpis #rozowepaski

  • 6