Wpis z mikrobloga

Ja ustawic klawiaturze na telefonie na trzy jezyki,
Slowa mi przekreca telefon a potrzebuje trzy jezyki miec ze slownikiem #angielski #polski #holenderski #android
Pomijam juz fakt ze z polskiej nie bylem orlem I nigdy go nie potrzebowalem, to jezyk rodziny do mowienia w domu I na mirko, w pracy I sklepie mowie innymi jezykami
Sa kursy polskiej dla Polakow bez kilku letniej stycznosci z jezykiem? Nie bede polskiej beletrystyki czytal, czytam holenderska I angielski I raczej niewiele maks 3 ksiazki rocznie
#holandia
  • 5
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop wejść w ustawienia klawiatury i dodać słowniki, klawiatura Samsunga wyświetla potem na spacji język i można przełączyć , w innych klawiaturach jest podobnie, ustawienia to zazwyczaj kółko zębate albo ikona klawiatury gdzieś w rogu jak klawiatura jest na ekranie
  • Odpowiedz
@atari_XE: jeszcze jedno dodam, za bledy Po polsku moge zostac nazwany kretynem.
Za bledy Po angielsku lub holendersku moge stracic pieniadze, a je akurat lubie zbierac I dlatego mam angielska I nie szukalem Jak zainstalowac polskiego Androida, zamiana holenderskich slow na angielskie tez jest denerwujaca ale lepsza of zamiany na polskie slowa
  • Odpowiedz