Wpis z mikrobloga

@Jamniczek97: No niestety.

Dopóki się nie odkochasz, nie bierz się za kolejne, bo tylko je unieszczęśliwiasz. Zazwyczaj laski tak robią (szukają sobie tamponów, żeby byli namiastkami ich byłego), ale facetom, jak widać, też się to zdarza.
@Jamniczek97: mialem podobnie tylko, ze ja tez nie bylem w porzadku wobec niej, wyzywalem ja bardzo po rozstaniu również, czego na ten moment bardzo żałuję i chciałbym zeby mi to wybaczyla.Teraz z czasem spokojniej jesteśmy w stanie spojrzeć na swoje błędy i ich wiecej nie powtarzać. Nie wyobrazam sobie ,żeby byla szczęśliwa z kims innym niz ja,za bardzo mi jej brakuje. Mimo złych chwil jest w moim sercu i będzie zawsze
@Jamniczek97: to jest najgorsze moim zdaniem,to takie upokarzanie osoby ktora jest dla nas wazna i z czasem to zrozumialrm,bardzo tego żałuję..po rozstaniu to samo.Tak napisalem długa wiadomość do niej z przeprosinami najpierw i napisałem szczerze o tym ze tęsknię za nia i nawet jak nic z tego juz nie wyjdzie chciałbym odnowic kontakt, spotkac sie,zobaczyć jej uśmiech ,porozmawiać z nią. Jestem przeszczesliwy,ze to zrobiłem zyje nadzieja i kamień z serca mi