Wpis z mikrobloga

Wbrew pozorom nie widać zaborów, za to widać rozkład głupoty.


@Gadgetztan: Przede wszystkim widać zdolność kredytową.

Biedne regiony nie biorą kredytów bo rozsądne. Nie biorą kredytów, bo nie mogą.
  • Odpowiedz
@adam2a: Nie. Mapa pokazuje kredyty we frankach a nie wszystkie kredyty hipoteczne. Tam gdzie te ciemniejsze kolorki to właśnie ta trochę mniej inteligentna część społeczeństwa. Tam gdzie kolor jaśniejszy ludzie brali po prostu kredyty w złotówkach bo ich stać.
  • Odpowiedz
@Gadgetztan: czemu glupoty? wiesz ile zyskuje sie na kredycie we franku i jakie to w dalszym ciagu ma oprocentowania? ufanie tej glupiej propagandzie i checi wymuszenia dodatkowych korzysci widze weszlo za ostro
A mapka pokazuje tylko i wylacznie mozliwosci kredytowe kredytobiorcow, biedota nie miala do tego dostepu.
  • Odpowiedz
Nie. Mapa pokazuje kredyty we frankach a nie wszystkie kredyty hipoteczne. Tam gdzie te ciemniejsze kolorki to właśnie ta trochę mniej inteligentna część społeczeństwa. Tam gdzie kolor jaśniejszy ludzie brali po prostu kredyty w złotówkach bo ich stać.


@Gadgetztan: Nie. Mapa pokazuje ilość kredytów we frankach na 100 mieszkańców, a nie ilość kredytów we frankach na 100 kredytów ogółem.

Nadal chcesz pisać o cudzej głupocie?
  • Odpowiedz
@adam2a tzw. Biedne rejony biora kredyty w zlotowkach w bankach spółdzielczych ktore maja najlepsze oferty... a nie w jakims gowno zagranicznym banku do ktorego trzeba jechac ze wsi 60km...
  • Odpowiedz
Wbrew pozorom nie widać zaborów, za to widać rozkład głupoty.


@Gadgetztan: Raczej rozkład gdzie się buduje, a gdzie nie. Ja wiem, że teraz 10 lat później to każdy taki mądry i oświecony i wszystko wie o kredytach, ale bez przesady.
  • Odpowiedz