Wpis z mikrobloga

#pytanie egzystencjalne
grube #rozkminy
#pkp #mpk #sen
Jak to jest, że w pociągu spanie nie jest zakazane ani nawet źle odbierane a w komunikacji miejskiej (autobus czy tramwaj) nie dość że jest źle odbierane przez współpasażerów (śpi pijak jeden!) to jeszcze kierowca często ostentacyjnie wyprasza takiego delikwenta z pojazdu.
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@worldmaster: Nigdy się nie spotkałem by ktoś źle patrzył na śpiących w komunikacji, ani tym bardziej nie widziałem żeby kierowca ostentacyjnie wypraszał gościa z autobusu. W gruncie rzeczy dopóki ktoś nie wali na 10m, to każdy taką osobę po prostu ignoruje.
  • Odpowiedz
No ale czy to nie jest sterotypowe myslenie ze jak ktos kimnal w komunikacji miejskiej to zaraz pijak, imprezowicz albo zaraz lejący pod siebie a nie ktos niewyspany po 12 godzinnym maratonie w pracy?


@worldmaster: bardzo łatwo to zweryfikować.
Test #!$%@?/nie #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@kosti9191 co #!$%@?, oczywiście ze im sie zdarza. głównie menelom do ktorych nir zdazylem dojść

@worldmaster w pociagu tez sie krzywo patrzy na pijakow i ludzie przychodza do mnie na skarge. w mpk wydaje mi sie ze na spiacego mlodego chlopaka nikt krzywo nie patrzy, szczegolnie ze i mi sie zdarza wracając z pracy w nocy
  • Odpowiedz