Wpis z mikrobloga

@Wolfman91: Mirki, kupiłem właśnie w salonie Iperfumy Notino (Kraków Bonarka) Acqua Di Gio Profumo 125 ml. Zapach ten testowałem wcześniej wielokrotnie (będąc przy okazji w galeriach handlowych, ale także dzisiaj tuż przed zakupem), zarówno globalnie jak i na blotterze. Otwieram zadowolony pudełko, psikam i.... pachnie inaczej, znacznie mniej intensywnie,czuć jakby trochę spirytus oraz słabo projektuję. Dotychczas testery projektowały na mnie świetnie, zapach był wyczuwalny na ubraniach kilka dni, natomiast teraz, po zakupie, totalny zawód. Czy to możliwe, że przy otwarciu nowych perfum zachowują się one inaczej ? Wstrzymać się jeszcze z reklamacją czy od razu reklamować ?

W dodatku nieco przejechałem się wcześniej na Encre Noire (79%, również zakupiony w Iperfumach), o ile zapach jest świetny to parametry ma na mnie słabe (bliskoskórny praktycznie od początku).

#perfumy
  • 14
@Wolfman91: a kiedy pierwszy raz zetknąłeś się z tym zapachem? jego intensywność może zmieniać się z temperaturą, czyli latem może być bardziej odczuwalny. Poza tym czy buteleczka z sokiem nie była czasem zimna? Może otworzyłeś zaraz po dotarciu do domu?
@tryvial: Otworzyłem zaraz po dotarciu do domu. Pierwsze chmury zaaplikowałem bardzo szybko (Buteleczka faktycznie była dość zimna), natomiast kolejne jakieś pół godziny później. W każdym razie sprawdzę jeszcze za jakiś czas. Zapach testowałem kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy. Nawet w taką pogodę zapach był intensywny i miał na mnie bdb parametry. W dodatku otwierając pudełko, poczułem dość intensywny zapach (jakby butelka nie była szczelna, choć nie widziałem płynu na niej).
@dr_love: @tryvial: @dradziak: @celuch1920: Skoczyłem właśnie na szybko do lokalnej Sephory. Spryskałem testerem blotter a drugi wziąłem do domu. Na miejscu spsikałem drugi blotter moim Acqua i róznica jest na prawdę duża. Sephorowy tester pachnie jakby bardziej bogato i dużo bardziej intensywnie. Mój natomiast, mimo że aplikowany jakieś 10 minut później, pachnie trochę inaczej i dużo słabiej. Potwierdziły to dwie inne osoby w domu.

Edit: Powąchałem kilka minut
@Wolfman91: ja zeby porownac dwa flakony lub batche to psikam jednak na cialo np na wierzch dloni a nie na papierek. Na papierku to sie roznie uklada wszystko ;p
no ale na spokojnie idz oddaj i dostaniesz pelny zwrot i nawet cie nie zapytaja o powod ;)