Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@seledynowa_panienka: też jeździłem tam na inwentaryzajce przez parę miesięcy. Za każdym razem byłem w szoku, jaka to jest betonowa dżungla, dosłownie. :D Najlepiej to było widać, jak stanąłem na dachu 6-piętrowego budynku.
  • Odpowiedz
Rynek, na środku którego stoi ratusz, a zamiast otaczających ten budynek kamieniczek... jest zwykłe blokowisko (ʘ_ʘ).


@posuck: Przecież tam dawno temu były pawilony handlowe w stylu wczesnego PRL, następnie było pierdyliard pomysłów, na czele z galerią handlową, a jak zaczęli ryć pod parking podziemny to natrafili na jakieś stare mury i wszystkie prace wstrzymano. Przez lata była tam dziura w ziemi otoczona płotem z blachy, dopiero
Mlonger - > Rynek, na środku którego stoi ratusz, a zamiast otaczających ten budynek ...

źródło: comment_FhyjI5nfeqIiMbRAiiJuBd6GbTYAvYcL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@posuck: ciekawe czy ciężko mieszkańcom się otwiera te czarne włazy które są otwarte przy wejściu na klatkę schodową, wie ktoś może jak to się otwiera? Jakieś siłowniki mają pneumatyczne jak w szafkach?
  • Odpowiedz
@posuck: Powinni posadzić tam takie w #!$%@? wysokie topole, może by trochę zasłoniły. Albo zrobić bloki w tym samym kolorze co ratusz.
  • Odpowiedz