Wpis z mikrobloga

@chafer: #!$%@?ąc czy A czy B, te okna z lewej dziwnie wyglądają kiedy jedno jest wyżej, drugie niżej.

A wygląda mniej estetycznie, ale B to niewykorzystana przestrzeń nad garażem. Wyglądasz przez okno i masz dach.
  • Odpowiedz
@chafer: mi tam zawsze bardziej podobały się nowoczesne wersje, ale tutaj mam wrażenie że coś jest nie tak z drewnianymi akcentami, zamiast pomagać, to psują efekt (takie moje zdanie). Pokombinowałbym też coś z kolorami elewacji :)

Taras użytkowy to tylko zbędne koszty, jedyne na co się przyda to suszenie prania jak jest ciepło (z 3-4msc w roku?), poza tym obróbka dookoła tarasu często przysparza problemów i to pierwszy element, gdzie
  • Odpowiedz
@chafer: nadal wygląda to słabo chociaż moim zdaniem propozycja "A" jest dużo lepsza. Zastanawialiście się nad tym żeby zrobić wersję po prostu bez garażu? Garaż można zawsze dostawić obok domu a przynajmniej zniknie problem "z dachem". Budynek będzie mniejszy, wykonanie tańsze (no ale później przy budowie osobnego garażu wyjdzie trochę więcej) i będzie chociaż "jako tako" wyglądać. Obecnie mi się to nie widzi chociaż układ pomieszczeń mi się bardzo podoba.
  • Odpowiedz
@chafer: B wyglada jak chatka z lat 90, A ma w miarę nowoczesny wygląd (przez ten dach) aczkolwiek ten doczepiony garaż psuje efekt.
Tarasu nie buduj, wszyscy na nie narzekają, ze względu na to, ze są problemy z zaizolowaniem nie współmierne do czasu jaki będziesz na nim spędzał - co będzie się działo bardzo rzadko. To samo tyczy się kominka - niby ładnie wyglada, ale musisz co po chwile czyścić
  • Odpowiedz
@elzevir: Przyznaję, że nie zwracam uwagi na wygląd zewnętrzny tego budynku i tylko zbieram opinie. Ale projektant czyta i na pewno wyciągnie wnioski. Zdecydowanie za dużo osób narzeka na wygląd.

Taras użytkowy to tylko zbędne koszty


@elzevir: Zgadzam się. Było sporo głosów, żeby go dać
  • Odpowiedz