Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, od pewnego czasu stresują mnie nawet niewielkie wyzwania, dość standardowe sytuacje. W liceum było to chociażby załatwienie czegoś w urzędzie, sekretariacie u lekarza itp. Teraz jestem na studiach i również ciągle się stresuję: że musze wyjechać z domu, że nie pozaliczam egzaminów, a nawet, że tym, ze musze sobie wybrać wf i nie dam sobie na nim rady (i nie zaliczę studiów przez zawalenie wfu) czy też nie zaliczę wymaganego egzaminu językowego. Głupie? Tak, bo z angielskim problemów nie mam, a na wfie też jakoś sobie zawsze dawałem radę (i nawet go lubiłem). Co jest nie tak? Czy to jakaś nerwica? Mam wrażenie, że zaczeło się w kiedy poszedłem do liceum (zmiana środowiska?) i nie puszcza aż do teraz. Co mam robić? Jak sobie z tym poradzić? Wesprzyjcie mnie jakąś radą Mirki...

#depresja #nerwica #stres #leki #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 4
  • Odpowiedz
Nie szukaj wsparcia na Mirko, bo jedyne co usłyszysz to, jak komentarz wyżej, że jesteś pipą albo idź pobiegaj... Pomocy w takiej sytuacji szukaj u psychologa bo to może być jakiś rodzaj nerwicy.
  • Odpowiedz