Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludu wykopu
kto najbardziej sie skompromitował i jest największa zakłamaną #!$%@?ą
Kaczyński który nie przyszedł na pogrzeb
Lubnauer i j.wałęsa który stosowali wobec Adamowicz mowę nienawiści i pomówienia i płaczą krokodylimi łzami
Schetyna który jak wyżej, plus stwierdzenie ze kazanie dominikanina nie było do niego skierowane do niego tylko do pisu
#adamowicz #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpo

kto się najbardziej skompromitował w związku ze śmiercią Adamkiewicza

  • Kaczyński 56.5% (65)
  • Lubnauer i j.wałęsa 18.3% (21)
  • schetyna 25.2% (29)

Oddanych głosów: 115

  • 13
@Andreth: aa proszę mi podać definicje mowy nienawiści( ͡° ͜ʖ ͡°) i kto ma niby o tym decydować? ja równie dobrze mogę powiedzieć ze wałęsa stosował do niego nienawiść w końcu wszystko sprowadza się do tego kto zadaje niewygodne pytania i się z nim nie zgadzamy nazywa sie hejterem który stosuje mowę nienawiści
w końcu wszystko sprowadza się do tego kto zadaje niewygodne pytania i się z nim nie zgadzamy nazywa sie hejterem który stosuje mowę nienawiści


@sindram: Nie, słonko. Mowa nienawiści jest dobrze rozpoznawalna. Jeśli kogoś wyrzucasz poza ramy społeczności ("antypolak"), dehumanizujesz ("bydło", "menda"), zachęcasz do przemocy wobec niego ("zaje...ać go"), stosujesz mowę nienawiści. Na ogół się to wiąże z gołosłownym przypisywaniem złych intencji ("Te mendy i antypolscy zdrajcy chcą, by Polacy się
Dlaczego Kaczyński miałby tam iść i siedzieć w jednym kościele z TW Bolkiem i Tuskiem? Od lat on (i jego zmarły brat) jest najbardziej szykanowaną postacią w polskiej polityce a teraz ma iść na pogrzeb kolesia który zrobił z Gdańska prywatny folwark, drwił sobie z prokuratury, urzędów skarbowych , CBA, prezydenta (obchody na Westerplatte), kościoła (dofinansowanie imprez LGBT) . Po co?
@Andreth: a wy jak się zachowujecie wobec kaczynskiego nie mówiąc już o bogu ducha winnych policjantach którzy ochraniają wasze chodnikowe spędy. Wiesz jaki uraz na psychice zostawił twój bredgens w obronie chodnika na psychice tych chłopaków którzy musieli cię ogarniać?