Wpis z mikrobloga

To co odwalił #owsiak to poważnie jest komedia i jego kompromitacja. Człowiek ma takie parcie na szkło, bycie w centrum uwagi, że w dniu śmierci #adamowicz rezygnuje z prezesowania #wosp, by w dniu jego pogrzebu ogłosić, że wraca. To jest mega mega słabe, najdelikatniej powiedziawszy, bo na usta cisną się inne słowa.

Dla mnie owsiak udowodnił swoją małostkowość, obłudę.

#gdansk #polska #przemyslenia #4konserwy
  • 62
@DawajDawaj: Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Konserwy mają głęboko gdzieś WOŚP, Owsiaka i Adamowicza a najgłośniej się w tych wszystkich kwestiach wypowiadają. Z jednej strony pół wykopu jest zawalone wpisami konserw o tym, że Adamowicza nie trzeba wcale żałować a z drugiej strony lamentujecie nad Owsiakiem który nie uszanował waszym zdaniem jego śmierci. Konserwy, serio?
@MDobak Bo to zagrywka polityczna, #!$%@? o odejściu, po czym ciemna masa w lament, wielkie obciąganie owsiakowi, no i on w fanfarach robi dobrze gawiedzi i się na nich spuszcza.. jest ekstaza, mokre ryje, ocieranie twarzy husteczkami i szczęście.. I kto teraz jest wspaniały? kto jest bogiem gawiedzi?! POLITYKA I MANIPULACJA Żałosne jest to że nie widzicie jak się u nas nawet na śmierci fajnych osób robi polityke, przecież Adamowicz gdyby widział
I kto teraz jest wspaniały? kto jest bogiem gawiedzi?! POLITYKA I MANIPULACJA Żałosne jest to że nie widzicie jak się u nas nawet na śmierci fajnych osób robi polityke, przecież Adamowicz gdyby widział tą szopkę alkusa to naplułby mu w twarz.


@egonszef: Żałośne, to jest to doszukiwanie się wszędzie spisków. Owsiakowi puściły nerwy a tym swoim ruchem nie ugrał nic poza kilkoma minutami rozgłosu. Owsiak zawsze miał poparcie zarówno w strukturach
@MDobak Zrobił taką szopkę aby ludzie go kochający kochali go jeszcze bardziej.. Zresztą obejrzyj sobie film Michalkiewicza, on ram bardzo dobrze przedstawia i tłumaczy tą manipulację, dilm pt.o nienawistnikach
@egonszef: Jeżeli wiedzę czerpiesz od Michalkiewicza to daleko nie zajdziesz. No dobrze, ludzie kochają go teraz bardziej, za rok albo dwa zapomną. No ale co z tego ma? Co może dzięki temu zrobić czego nie mógł zrobić wcześniej?
@MDobak nie wiem więcej kasy może?! obejrzyj odcinek to się dowiesz i nie obrażaj Michalkiewicza, ma lepszy umysł niż ten alkoholik Owsiak, czasem trafnie prawi i takich ludzi warto słuchać, innych mądrych z innej ocji pilitycznej również
@egonszef: To jakby chciał wiecej kasy to by rzucił to wszystko i poszedł pracować prywatnie bo w pierwszej lepszej firmie dostał by co najmniej 2x tyle co ma w WOŚP. Byle manager który ma doświadczenie w zarządzaniu 10 osobowym zespołem jest wstanie dostać 20k w Warszawie i ma stosunkowo lajtową pracę od 9 do 17.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maad: nie, nie zrobił mało. Ale denerwuje mnie wcinanie przez niego polityki, gdzie popadnie, brak transparentności, no i to, że z WOŚP jednak sporo hajsu trafia do jego kieszonki. A na pytania, czemu tak robi jest kwik i ból, bo hurr durr opresja.
@golip: Ale dlaczego JA mam być w żałobie,bo zginęła osoba której nigdy nie znałem?Mam wychodzić i płakać na ulicach za człowieka który po mojej śmierci nie zrobił by tego samego?Ale w sumie nie ma co się dziwić, niewolnicy często płakali za swoim panem,bo mogli trafić gorzej...
@buczubuczu: brak transparentności, sporo hajsu do kieszeni? Założyłeś już aluminiową czapeczkę? Nie? Poproszę o rzetelne źródło które wskazuje oszustwo wośpu. Owsiak jest jaki jest ale robi dużo dobrego