Wpis z mikrobloga

To co odwalił #owsiak to poważnie jest komedia i jego kompromitacja. Człowiek ma takie parcie na szkło, bycie w centrum uwagi, że w dniu śmierci #adamowicz rezygnuje z prezesowania #wosp, by w dniu jego pogrzebu ogłosić, że wraca. To jest mega mega słabe, najdelikatniej powiedziawszy, bo na usta cisną się inne słowa.

Dla mnie owsiak udowodnił swoją małostkowość, obłudę.

#gdansk #polska #przemyslenia #4konserwy
  • 62
@buczubuczu: XD ja #!$%@? co za typ, czyli brak konkretów tylko takie #!$%@? złodziej itp. Nie informacje tylko opinie Michałkiewicza i sprawozdania finansowe, walki w sądach które przez tyle lat nie wskazały oszustwa. Z kim ja żyje w tym kraju ( ͡º ͜ʖ͡º) jak wymyślasz takie teorie spiskowe to czapeczka się może przydać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maad: no nie, bo sprawozdania finansowe można sobie na #!$%@? napisać i będzie ok, chyba że jesteś zwykły obywatel, to cie #!$%@? sond do 5 pokolenia. Świetnie, hołdujcie dalej takim postawom i walcie rokrocznie konia do gościa, który swoim wkładem (tym zebranym, to nawet nie jest 1:1 do tego przeznaczonego) daje szokujące i niewiarygodne 0.5% rocznego budżetu na służbę zdrowia i zapewne niewiele większy procent z kasy przeznaczonej na nowy sprzęt