Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić co takiego Adamowicz zrobił - poza tym, że został zabity - że ludzie zachowują się jak przy śmierci Jana Pawła II? Bo może jestem dziwny, ale sama śmierć mi nie wystarcza aby kogoś kanonizować
#gdansk #adamowicz #takaprawda
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AurenaZPolski: No to akurat wróżenie z fusów, bo nikt nie wie jaka byłaby sytuacja za 4 lata. Jeśli nie pojawiłby się jakiś mocno sensowny kandydat (a w ostatnich wyborach takiego nie było) to myślę, że nadal by wygrał, nawet jeśli w drugiej turze. Brak silnego kontrkandydata oczywiście też nie jest dobry dla miasta.
  • Odpowiedz
@m0rgi: jakie to były decyzje?
Pytam się, bo ostatnio byłem w Gdańsku i miałem wrażenie ze nic się nie zmieniło od 10 lat.
I nie pytam ze złośliwości tylko jestem ciekaw co takiego robił ze 20 lat rządził miastem.
  • Odpowiedz
@Piratez: PKM, rozwój dróg, rozwój komunikacji miejskiej z nowymi trasami tramwajowymi, ECS, rozwój budowlanki i mieszkań dostępnych dla młodych (tak wiem, miał w tym interes ale co z tego?) itd.
Albo jesteś trollem albo mało widziałeś te 10 lat temu jeśli w takim okresie Gdańsk się nic nie zmienił. Po tym stwierdzeniu nie wiem po co w ogóle ci odpisuje...
  • Odpowiedz
@marc1027: Oczekiwanie 20min to taka tragedia. Lepiej żeby w ogóle nie istniała ta linia i można sobie wygodnie, co godzinę PKSem bić się przez te wioski.
  • Odpowiedz