Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić co takiego Adamowicz zrobił - poza tym, że został zabity - że ludzie zachowują się jak przy śmierci Jana Pawła II? Bo może jestem dziwny, ale sama śmierć mi nie wystarcza aby kogoś kanonizować
#gdansk #adamowicz #takaprawda
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pol12345: na przykład załatwił (nieoficjalnie) swojej żonie jeszcze wtedy studentce prawa z Słupska mieszkanie komunalne 72m na starówce.
Wrzuc w google Janina Abramska. Są ciekawe artykuły i komentarze do nich.
  • Odpowiedz
@Pol12345 a najgorsze jest to, że tvp ukazywalo go jako szkodnika, który miał mieszkania na boku, afery itp. A teraz nagle cudowny człowiek. Ludzie są beznadziejni, jak można być tak obłudnym?
  • Odpowiedz
@Pol12345: Przelał swoją krew za słynnego niemieckiego akwarelystę, proces jego wskrzeszania właśnie się zakończył tym sposobem. Jurij dzięki temu mógł zrezygnować z prezesowania i odczuł ulgę niczym kapitan Barbossa po oddaniu całego skarbu Corteza i pozbyciu się klątwy czarnej perły.
  • Odpowiedz
  • 3
@Konata pytam poważnie. On na prawdę był dobrym prezydentem? Tylko nie pisz, że rządził 20 lat więc musiał być. U mnie wójt rządził chyba 24 lata, a przez większość uważany był za złego wójta. Ludzie głosują z przyzwyczajenia na te same nazwiska.

Nie znam specjalnie jego osiągnięć poza tym, że ma szemrane bo biznesy deweloperskie. Zrobił coś dobrego dla Gdańska? Coś szczególnego?
  • Odpowiedz
@Konata: > zginął nagle, tragicznie na oczach tysięcy ludzi

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Sprawa jest medialna i tyle. Ludzie widzieli jak ginie to im się smutno zrobiło. Gdyby przeczytali o tym dzień później w jakiejś gazecie to żadnej żałoby by nie było. To jakim jest prezydentem nie ma większego znaczenia, bo jak spytasz 90% osób które się rozczulają dlaczego był dobrym prezydentem to nie potrafią odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Pol12345 dla niektórych Adamowicz był od zawsze prezydentem. Po tym tragicznym zajsciu po prostu czują się osieroceni. A to że nie był święty to fakt, ale wskaż polityka który jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz