Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy
Szukam jakiegoś fajnego treningu na siłownię,
Chciałabym zacząć z kalistenika ale nie mam pojęcia od czego :(
Wzrost 169 waga 62

Macie jakiś sprawdzony trening na siłownię, który byłby dobrym wstępem do kalisteniki?
Coś dla totalnie początkującego?

Aktualnie normalnych pompek zrobię max 5
Z oparciem na kolanach 3x10
Podciąganie bez odciążenia nie dam rady się podciągnąć

Pomocy :(
  • 34
Zapomniałam dodać że chciałabym raczej zacząć od maszyn a nie wolnych ciężarów.


@lola88:

zukam jakiegoś fajnego treningu na siłownię,

Chciałabym zacząć z kalistenika ale nie mam pojęcia od czego :(


@lola88: to tak jakbys napisala, ze marzy ci sie dobre ciam cia ram ciam i ze wolalabys pierw zaczac od dildosa
@MarianAlkoholik
@ChoNoTu
A turlajcie dropsa. Właśnie dlatego nie chce isc na strefę wolnych ciezarow żeby nie spotkać tam gamoni Waszego pokroju, ktorzy uwazaja ze jedyny porzadny trening to przerzucanie zelastwa. Całe szczescie moja silka jest na tyle duza ze moge trzymac sie od tego z daleka i wybrać cos co bedzie sprawiało mi frajde a nie bedzie przykrym obowiązkiem.
Nie wiem w sumie czego sie spodziewalam pytajac na Mirko o takie rzeczy
A turlajcie dropsa. Właśnie dlatego nie chce isc na strefę wolnych ciezarow żeby nie spotkać tam gamoni Waszego pokroju, ktorzy uwazaja ze jedyny porzadny trening to przerzucanie zelastwa. Całe szczescie moja silka jest na tyle duza ze moge trzymac sie od tego z daleka i wybrać cos co bedzie sprawiało mi frajde a nie bedzie przykrym obowiązkiem.

Nie wiem w sumie czego sie spodziewalam pytajac na Mirko o takie rzeczy


@lola88:
@lola88: obczaj sobie kanał na youtube 'dzwigaj dziewczyno'
sam nigdy nie sprawdzalem, ale tam jest laska ktora promuje wolne ciezary dla lasek.
I na pewno wyjasnia i przekonuje dlaczego wolne, bo adresuje kanal do lasek, ktore w wiekszosci maja pdbne rozterki jak Ty.

Jezeli juz jednak koniecznie na maszynach:
bulgary i zakroki na nogi
jakies wypychanie na klatke, jakies wypychanie nad glowe, jakies przyciaganie z gory, jakies przyciaganie z dolu.
Znajdziesz