Wpis z mikrobloga

na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będzie premier Morawiecki, i wszyscy poprzedni premierzy RP

poza jednym którego nie będzie

ktoś inny zginął tragicznie, po kim jest żałoba w kraju, i zebrał całą atencję narodu, więc trzeba rzucić focha

#adamowicz #gdansk #bekazpisu #polska #polityka
spere - na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będz...

źródło: comment_varv0o4cnrgUYl6onbhplua8OsiwboM5.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eskejp_: Jarosław Kaczyński to poseł, i tylko poseł.

Patrząc pod kątem dzisiejszej uroczystości, należy pamiętać, iż sprawował on również urząd premiera, co oznacza, że być może również został tam zaproszony w takim charakterze.
  • Odpowiedz
@spere: a ktoś go zapraszał w ogóle? nie pełni żadnych ważnych funkcji publicznych, zwykły poseł


@AliShaheedMuhammad Ale tam nikt konkretnych osób nie zapraszał. Od początku było powiedziane że kto chce to może przyjść.

edit: moment, zapomniałem że mnie też nikt nie zapraszał, a idę. zignorujcie mój post
@AliShaheedMuhammad zostań. Białek nikomu nie wysyłał immienych zaproszeń a tyle osób jest. Zupełnie jak na pogrzeb Adamowicza.
  • Odpowiedz
@marcinst: nie, bo pokazywali wszystkich co byli

@DanielAquarius: generalnie były peowiec, wspierający WOŚP, chodzący na demonstracje pod sądy - był pod sądem gdańskim w niedzielę na 3 godziny przed śmiercią...
  • Odpowiedz
@spere: to mój honor nakazałby mi usunąć swój nieprawdziwy wpis. Niemniej to moje sumienie. Zwłaszcza, że w przyszłości ktoś mógłby mi wytknąć nieprawdę i manipulację.
#wykopseriousbusiness

PS
Uwierz mi nie bronię (...). Po prostu nie lubię kłamstw i przekłamań, z żadnej
  • Odpowiedz
był pod sądem gdańskim w niedzielę na 3 godziny przed śmiercią...


@spere: kurka wodna, jako pacjent z oddziału intensywnej opieki medycznej? 3 godziny przed zamachem (ew. utratą świadomości - choć to już też spekulacje), a zmarł 18 godzin później (po zamachu). 3 godziny przed śmiercią był na OIOM. Pisz kolego zgodnie z faktami.
  • Odpowiedz