Wpis z mikrobloga

na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będzie premier Morawiecki, i wszyscy poprzedni premierzy RP

poza jednym którego nie będzie

ktoś inny zginął tragicznie, po kim jest żałoba w kraju, i zebrał całą atencję narodu, więc trzeba rzucić focha

#adamowicz #gdansk #bekazpisu #polska #polityka
spere - na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będz...

źródło: comment_varv0o4cnrgUYl6onbhplua8OsiwboM5.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 35
@spere Gdyby zginął ktoś z PISu, choćby nawet Ziobro czy Macierewicz - znienawidzeni przez wszystkich to Tusk czy inni by przyszli. Bo oni są po prostu normalnymi ludźmi, poza tym, że są politykami. Natomiast PISowcy są tak nakręceni swoją ideologią, że w ogóle zapominają o ludzkich odruchach.
  • Odpowiedz
  • 4
@klamkaodokna Przecież polityka to tylko ich praca. A ty żyjesz tylko swoją pracą zawodową? Przecież oni mają rodziny, mają swoje życie poza pracą. Naprawdę nie wszyscy ludzie każde swoje działanie kalkulują pod kątem "kariery".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Howea:

A ty żyjesz tylko swoją pracą zawodową?

Ja akurat tak xD

Naprawdę nie wszyscy ludzie każde swoje działanie kalkulują pod kątem "kariery".

Polityka to co innego, szczególnie przy tak medialnym wydarzeniu - a nawet jeśli to nie mógł go nie lubić czy coś, więc dlaczego miałby iść?
  • Odpowiedz
@yuim: zeby być uczciwym, to Kaczyński co miesiąc jeździ 18-tego na Wawel o czym nie wiedzialem pisząc pierwszego posta. Natomiast pytanie o jego stan psychiczny nadal pozostaje zasadne.
  • Odpowiedz
@Howea: Ta i wszyscy byli na pogrzebie Szczypińskiej...a tak na prawdę był tylko Borusewicz(pewnie z obowiązku) bo pogrzeb miał charakter państwowy. Byli też oczywiście krzykacze konstytucji... na pogrzebie...
  • Odpowiedz
ja nie liczyłem, że przyjedzie. Jego małostkowość wyszła znowu, bo on nie pierwszy raz "spóźnia" się na minutę ciszy.


@Kempes: będziesz się w stanie z tego otrząsnąć? Ja czuje się tragicznie, chyba mam depresję.
Ta gnida nie była na minucie ciszy, skur..syństwo w czystej postaci, zło rośnie naokoło nas.
  • Odpowiedz
@spere: Marcinkiewicz też będzie?

Albo Belka, Miller, Buzek, Cimoszewicz, Pawlak, Suchocka, Olszewski czy Bielecki?

Od razu mówię, że Oleksy i Mazowiecki nie mogą przyjść z przyczyn osobistych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gixaar: Nie, jestem zwykłym człowiekiem. Genialny strateg strzelił takiego focha, że kondolencje musiała w jego imieniu pisać rzeczniczka prasowa, zapewne wbrew jego woli. A na minutę ciszy ciągnęli go ostatkami sił, ale spóźnili się o sekundy.
  • Odpowiedz
  • 2
Za miesiąc już nikt o tym nie będzie pamiętał. Co glupszym rzuci się w mordę jakimś socjalem i karawana pojedzie dalej
  • Odpowiedz
Marcinkiewicz też będzie?

Albo Belka, Miller, Buzek, Cimoszewicz, Pawlak, Suchocka, Olszewski czy Bielecki?


@wojtoon: byli wszyscy poza Olszewskim, który jest zbyt wiekowy
  • Odpowiedz
TVP.info transmitowała prywatną mszę w intencji Marii kaczyńskiej, w przeddzień 6 rocznicy jej śmierci..


@graf_zero: Kolego, tutaj poziom absurdu jest jeszcze większy :)
To nie była msza za Marię Kaczyńską, czyli Pierwszą Damę - która, jeśli się mocno wysilimy, może być odbierana jako ktoś kto ma jakieś znaczenie dla Państwa. To była msza za Jadwigę, czyli... matkę Lecha i Jarosława. Osobę, która dla polityki kompletnie nie istniała! :D

Inna sprawa:
  • Odpowiedz