Wpis z mikrobloga

na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będzie premier Morawiecki, i wszyscy poprzedni premierzy RP

poza jednym którego nie będzie

ktoś inny zginął tragicznie, po kim jest żałoba w kraju, i zebrał całą atencję narodu, więc trzeba rzucić focha

#adamowicz #gdansk #bekazpisu #polska #polityka
spere - na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będz...

źródło: comment_varv0o4cnrgUYl6onbhplua8OsiwboM5.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: Kaczyński to wielka emocjonalna zagadka. Z jednej strony gruboskórny polityk, który chłodno kalkuluje a zaraz nie przychodzi na minutę ciszy w sejmie. Przy takim politycznym stażu musiał mieć to skalkulowane ujemnie a mimo to nie przyszedł.
  • Odpowiedz
  • 342
@spere Nie było go na minucie ciszy w Sejmie więc... ja nie liczyłem, że przyjedzie. Jego małostkowość wyszła znowu, bo on nie pierwszy raz "spóźnia" się na minutę ciszy.
  • Odpowiedz
@spere: niech ten frustrat już lepiej siedzi w swojej piwnicy. Jego zna cała Polska, Adamowicza pół Polski albo więcej nie kojarzyło, ale Kaczyńskiego pogrzeb nawet w połowie, nawet w ćwierci, nie będzie tak obchodzony jak Adamowicza. Nawet gdyby w ten czas jego poddupki były u władzy i ściągnęły rozkazem wszystkie możliwe służby na uroczystość. Bo to zły człowiek jest. Mam nadzieję, że będzie grzebany tak jak pogrzebał swojego ojca -
  • Odpowiedz
@gackulus: Ja mu sie nie dziwie. Caly wieloletni plan kanonizowanja brata poszedl w las. Od teraz hasla "zamordowany prezydent", "zabity prezydent" beda jednoznacznie kojarzyc sie juz tylko z jedny czlowiekiem. A dla nich zostalo "czlowiek, ktory zginal w wypadku". Wscieklosc na taki obrot sprawy przeslania mu na razie widok na wszystko.
  • Odpowiedz
  • 5
@EtaCarinae Był pogrzeb Powstania?! Kiedy, bo coś chyba przegapiłem?
Tak wiem, gwizdy na pogrzebach były, stąd tag #pdk.. Zastanawia mnie, kto mógł na takich uroczystościach gwizdać...
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: mi to nie przeszkadza, że go nie będzie

odnotowuję fakt, uwaga, polityczny, bo taki gest, który będzie widoczny i odnotowany przez media, rozpatruje się w kategoriach politycznych

tak jak znanym faktem politycznym, który odnotowano, była obecność Hitlera na mszy w intencji zmarłego Piłsudskiego
  • Odpowiedz