Wpis z mikrobloga

na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będzie premier Morawiecki, i wszyscy poprzedni premierzy RP

poza jednym którego nie będzie

ktoś inny zginął tragicznie, po kim jest żałoba w kraju, i zebrał całą atencję narodu, więc trzeba rzucić focha

#adamowicz #gdansk #bekazpisu #polska #polityka
spere - na pogrzebie będzie prezydent Duda, i wszyscy poprzedni prezydenci RP

będz...

źródło: comment_varv0o4cnrgUYl6onbhplua8OsiwboM5.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: ja już widzę jakby ten zrospaczony, smutny tłum zareagował na Kaczyńskiego xD
przywitaliby go zapewne z otwartymi ramionami, zaprosili do siebie i razem by poszli... pewnie by mu jeszcze pozwolili trumnę nieść.
  • Odpowiedz
@ksiezyc_w_siatce: wiceprezydent Gdańska spotkał się z matką mordercy, i zaoferował pomoc, i ludzie przyjęli to ze zrozumieniem

gdyby Kaczyński zdobył się na gest niesienia przez chwilę trumny... byłby cień realnej szansy na koniec wojny polsko-polskiej.
ale jeśli nie przyszedł na minutę ciszy w Sejmie, takiej szansy nie ma
  • Odpowiedz
@Urodzony:

Od teraz hasla "zamordowany prezydent", "zabity prezydent" beda jednoznacznie kojarzyc sie juz tylko z jedny czlowiekiem. A dla nich zostalo "czlowiek, ktory zginal w wypadku". Wscieklosc na taki obrot sprawy przeslania mu na razie widok na wszystko.


Spin doktorzy Platformy zajebiście to przekminili, ale dla mnie to już jednak trochę przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spere:

ktoś inny zginął tragicznie, po kim jest żałoba w kraju, i zebrał całą atencję narodu, więc trzeba rzucić focha


Ja się całkiem poważnie zastanawiam czy Kaczyński jest w pełni zdrowy na umyśle, nie przyjście na minutę ciszy i ten wczorajszy wyjazd na Wawel nie wyglądają
  • Odpowiedz
@murdoc: dziś jest zwykłym szarym posłem, jednym z 460,
nawet zdaje się nie ma 180 cm wzrostu i prawka,

ale jest byłym premierem RP
  • Odpowiedz
@spere: Nie przyjdzie ponieważ każde zdanie nad tą trumną będzie analizowane w mediach pod kątem konfliktu politycznego a jednocześnie przez cały czas jedna kamera będzie na niego skierowana z precyzja snajpera GROMu. Jak się na sekundę skrzywi bo go coś fizycznie zaboli (ma prawo, facet ma swoje lata) to pójdzie na całą Polskę że JK się niestosownie zachował na pogrzebie.

Gx
  • Odpowiedz