Wpis z mikrobloga

Piątkowy wieczór. Styrany wegetacją wśród normictwa, chadów, szczęśliwych wygrywów wreszcie mogę zamknąć się w swojej piwnicy i przejść w stan hibernacji. Puste przemijające chwile w ciemności wypełnia polski klasyk - "Magic Symphony". Nawet mój królik wykicał do pokoju starego, więc mam tylko piwnicę, wypok i #!$%@?.
W tych oto okolicznościach naszły mnie takie #przemyslenia jakby potoczyły się wszystkie moje dotychczasowe przeżycia będąc chadem. No to sobie wygenerowałem chada Kamila-185 i tak popatrzyłem w jego życie. Normalny ojciec, w pełni poprawnie funkcjonująca rodzina, prawidłowy rozwój emocjonalny, rozwijanie pasji i umiejętności sportowych, znajomi i...
DZIEWCZYNA
no na takie hasło to oczywiście natychmiastowo na myśl przychodzi mi #p0lka patrycja, która pokazała mi moje miejsce w szeregu, a w sumie to nawet pokazała, że w tym szeregu nie ma absolutnie miejsca, niezależnie jak wiele bym dał od siebie i co zrobił, podczas gdy takim chadom czy normikom pisanie wierszy różowej nawet by do głowy nie przyszło. Ale przecież 180cm i kwadratowy ryj chada pawełka czy każdego innego TO JEST TA GWARANCJA SZCZĘŚCIA! a nie jakieś poematy od karłowatego spierdoksa-168,5cm z polackim ryjem 1/10 i zakolami, weź się schowaj zje**e a najlepiej zabij sie xddd
Wracając do chada Kamila-185 to właśnie jego z nią powiązałem. Całuski, przytulaski... dobra tyle bo się rozpłaczę
Ciekawe co ona teraz robi... ja się zastanawiam co ona robi, a ją nawet nie obchodzi czy żyję (mam na myśli wykazywanie czynności zyciowych). Ale przecież ma cipę więc może niszczyć innych ludzi.
#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #tfwnogf
Pobierz k.....y - Piątkowy wieczór. Styrany wegetacją wśród normictwa, chadów, szczęśliwych w...
źródło: comment_VxTfO7AK8fwgibEoKEyMekMtfl9ifidB.jpg
  • 7