Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL Przejrzałem ten wasz store z ubraniami i chcę się dopytać - można je kupować tylko za zebrane GB internetu? Nie idzie za normalną kasę?
A i kiedyś dostałem od was białą koszulkę z MV, chyba z przodu logo na piersi, a z tyłu na całe plecy - niestety z tego co kojarzę poplamiła mi się (niespieralnie), a była bardzo fajna. Jest możliwość taką jeszcze skądś wyciągnąć? Nie widzę jej w tym store ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mobilevikings
  • 5
@Bielecki: Czołem! Tych białych koszulek nie mamy już niestety na stanie. Viking Store odpaliliśmy jako test i możliwość wymiany GB zgodnie z życzeniami Vikingów (pisaliśmy o tym tutaj). Ciuchy cieszą się całkiem sporą popularnością i pojawiło się wiele pytań dotyczących sprzedaży za pieniądze albo saldo konta i prawdopodobnie będziemy to robić! Kiedy dokładnie? Nie mamy jeszcze ustalonego terminu, ale gwarantujemy że Vikingowie będą o tym informowani mailowo. ( ͡°
@Bielecki: Nie planowaliśmy w ogóle produkować więcej tego modelu, ale zgłosiły na Radzie Vikingów, że się podoba, to być może powstaną jakieś podobne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli chcesz, to możesz opisać swoje preferencje i uwagi nt. obecnej serii gadżetów, a na pewno je omówimy! Każda opinia jest na wagę złota.