Wpis z mikrobloga

A dziś Wam pokażę pizzę. Pizza pochodzi z Bube przy ul. Antoniego. Cienkie ciasto, produkty na bardzo dobrym poziomie (właściciele pokazali nam je osobiście). Pizza wypiekana jest w stylu Milanese czyli zupełnie inna niż neapolitańska. W godzinach 11-16 wszystkie pizze 23cm za 15 plnów. A tu całość: https://miejscawewroclawiu.pl/pizzeria-bube-polaczenie-pysznego-jedzenia-z-rodzinna-atmosfera/

#miejscawewroclawiu #wroclaw #jedzenie71 #pizza
MiejscaWeWroclawiu - A dziś Wam pokażę pizzę. Pizza pochodzi z Bube przy ul. Antonieg...

źródło: comment_apxVfqa3s7LKJyVMISginJFoT1hfe6hP.jpg

Pobierz
  • 10
@MiejscaWeWroclawiu: A ja zrobię małe #szkalowanko. Zamówiłem RAZ z placówki na Hallera i nigdy więcej tego nie zrobię. Miała być pizza z włoską szynką a przyjechała mocno średnia margerita z niskiej jakości serem. Ciasto też bez szału.No i jeszcze bezczelna pinda z obsługi, która stwierdziła, że sorry, ale może następnym razem załatwi nam mi rabat. How about no.
@MiejscaWeWroclawiu: Kiedyś moja ulubiona pizzeria we Wrocławiu, ta na Antoniego, jednak po tym jak obsługa zmieniała się co tydzień, a na zamówienie w pustym lokalu czekałem godzinę, gdy zrobiono 4 pizze na wynos, to moja opinia się o nich pogorszyła, poza tym, mam wrażenie że ta pizza nie smakuje już tak jak wcześniej. Do tego dorzucili swoje 3 grosze wrzucając do menu informację o doliczaniu pieniędzy za obsługę gdy się weźmie