Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski czy podobają się Wam mocno wyrzezbieni #niebieskiepaski ? Zastanawia mnie ten trend noworoczny rozowe sie odchudzają, niebiescy cwiczą i w sumie po co to? czy wszystkim podoba się to samo? moj typ niebieskiego reprezentuje moj niebieski czyli wysoki szczupły blondyn bez cienia tych cyckow silowniowych fuj. jesli lubicie inny typ figury z ankiety, to jaki?

Wolę jak niebieski jest:

  • Wysoki i szczupły 33.1% (43)
  • Przypakowany z silowni 14.6% (19)
  • wolę puchatych niebieskich z brzuszkiem 32.3% (42)
  • mam inny typ 20.0% (26)

Oddanych głosów: 130

  • 29
@Princessin80: wolimy takich, ktorych kochamy. dojrzali emocjonalnie ludzie nie zwracaja zbytniej uwagi na wyglad, bo uczucia zmieniaja go w naszych oczach. oczywiscie nie mowie tu o skrajnosciach typu 80kg nadwagi. juz predzej odrzucaja takie rzeczy jak brak zebow, zrosniete brwi czy zakola niz nadwaga/niedowaga. wymuskany zbyt idealny facet podoba sie tylko bardzo zadbanym kobietom albo ksiezniczkom bez cienia samokrytyki. normalna, przecietna dziewczyna bedzie sie po prostu czula nieatrakcyjna przy bardzo wyrzezbionym
@kicipuci: tutaj wyżej ktoś spytał ile daje mojemu niebieskiemu i miałam z tym niejako problem, bo dla mnie on jest 10/10 <3 (odpowiedziałam, że powiedzmy okolo 8,5-9/10, no takie zrobił na mnie wrażenie, bo w pierwszym momencie nie ma się co czarować główną rolę gra czyjś wygląd). Najobiektywniej jednak jak potrafię, to jest on bardzo przystojny i wiem, że jest typem który się laskom po prostu podoba.
@Princessin80: ja zawsze myslalam, ze podobaja mi sie wlasnie tak zbudowani jak na tym zdjeciu co wstawilas i tacy wysocy, wysocy na 1,90m, a jak sie jakis czas temu zastanowilam, jacy faceci mi sie podobali, to najczesciej ponizej 1,80m (nawet 1,70m) i chudzi. Tylko zawsze sie z tym zle czulam, bo jak to tak byc wieksza od faceta? :( a teraz mam niebieskiego kilka centymetrow wyzszego ode mnie (ponizej 1,80m), chudego
niebiescy cwiczą i w sumie po co to? czy wszystkim podoba się to samo?


@Princessin80: bo to nieporozumienie.... w spprcue chodzi o zdrowie, żywiołowość, witalność, radość, pokonanie lenia.... a to noworoczne cwiczenue to nieporozumienie, bo robi sie tylko troche rzezby zeby udawac ze sie uprawia sporty i podniesc samoocene, ale prawda jest taka, ze na co dzien jest sie bezwartosciowym leniem przegrywem ( ͡° ʖ̯ ͡°)