Wpis z mikrobloga

Moje postanowienia o detoksie to se można w dupę wsadzić...

Dzisiaj mój czarny zawsze wesoły i wyluzowany współlokator po naszej rozmowie, która już miała jakiś czas temu (wymienialiśmy doświadczenia co kto brał, co kto lubi i kto z czym ma największe problemy) przyniósł mi na testy (a go #!$%@? nie prosiłem nawet xD, no ale pracuje z rastamanami, a oni wszystko mają na ogar podobno) jakiś 3 x czerwony xanax, ponoć 2 mg (taki jak bary 2mg oryginalne białe tylko że te są czerwone a z tyłu wytłoczone jest 666, na przodzie normalnie xanax wytłoczka [w tym może być fentanyl moim zdaniem, ale #!$%@? najwyżej się przekręcę XD - żadna strata. Nie no, bede żył raczej wg moich obliczeń, więcj jeszcze będziecie musieli się męczyć z moimi wpisami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), do tego ponoć 500 mg kodeiny ale to w jakimś roztworze (konsystencja lekko syropu, zapach i smak przypomina mi ten z ekstrakcji antka (o fuj), oraz zolpidem (tu już żaden z nas nie wie czy to uliczne czy apteczny).

No co za łeb, jak mówiłem mu, że z benzo i opio mam problem to okazało się, że myślał, że mi chodzi o problemy z ogarem na te specyfiki XD (i weź się tu dogadaj ze zjaranym nigga. Na pewno się nie jebłem i dobrze mu wytłumaczyłem co miałem na myśli mówiąc problemy - to on był tak #!$%@?).

No ale #!$%@? jak już wszystko jest to zaczynamy degustację holdenerskich specyfików nie z apteki o korzeniach farmaceutycznych, mimo że nie lubię robić z siebie królika doświadczalnego.

Jak typo znowu mi wpadnie do pokoju w randomowym momencie pytając "Eyyy, pssst, do you want to smoke some weed my nigga?" to mu chyba laczkiem na łeb zajebe XD Tak jest praktycznie codziennie, po 2 razy, czasem 3.
#!$%@? mówię, że nie jaram a ten, że zapytać to jest obowiązek jego [rasta]. DLA MNIE to tak jakby ksiądz się mnie pytał, "Ej, pssst, chcesz przyjąć ciało święte jezusa chytrusa?" #!$%@? chyba ma prawo złapać, co nie? :P

Koniec #!$%@? degustacja czeka. Poglądowo zdjęcie jak to mniej więcej wygląda. Chociaż wątpię, że tam u was w Polszczy coś takiego było, to raczej nikt nie podpowie co to jest dokładnie.

#narkotykizawszespoko
Alkonauta - Moje postanowienia o detoksie to se można w dupę wsadzić...

Dzisiaj mó...

źródło: comment_Q4IKCdsKOhqZXKjkYBuzfHCGs57mKxrK.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alkonauta: No i ewentualnie jakas fazka chwile przed snem, ale to jako skutek uboczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ogólnie to chce przespać noc dobrze , bo wczoraj miałem z tym problem dopóki nie wziąłem.. (hałas)
  • Odpowiedz
@Antidolum: Aaa to ok, myślałem, że rekreacyjnie bierzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ło mi się w ogóle, że piątek dzisiaj bo ja wolne jutro mam. Chyba jednak spale gibona z tym my niggą bo na tyle mnie zluzowało, że ataku paniki nie powinno być xD
  • Odpowiedz
@Kotolazik: Co? Jaki krokodyl wsrod antylekowcow? Mordo to jest alpra, czuje dzialanie wyraznie. "rip lil atuanokla" Rip co?
Kumpel z mieszkania tego nie je tylko zalatwil w robocie od swoich rasta ziomkow. W Holandii takie sprzedają tym co się nie chce po lekarzach chodzić. Liczyłem, że z fentanylem to będzie ale to czysta alpra. Mocna w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Antidolum: Nie o jakość chodzi tylko o lęki XD On ma sative, a on właśnie może lęki wywoływać bo się go pytałem przed chwilą. Ja może spróbuję tej co nie wywołuje PODOBNO lęków czyli indice. W końcu coffiki są to zresztą mogę popytać co i jak. Pamiętam, że jeszcze jak z bólem byłem zmuszony przestać jarać, to kilka razy eksperymentowałem z robieniem sobie jedzonka z maryhuanen i nie działało tak
  • Odpowiedz
@Alkonauta: to że ona jest z tych co może wywołać nieprzyjemne efekty u mnie a jest teraz obecnie już bardzo miło (xanny red devil + browarek), nie chcę sobie tego #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) No może później, w sumie ostatni xan mi został.
  • Odpowiedz
@Antidolum: Nie wiem jeszcze bo on ma sative (jak jak pisałem może powodować lęki). Wolałbym pójść do coffika jutro i popytać o indicę i zapytać czy faktycznie niweluje "anxiety attacks", tak jak piszą. Od razu by mi doradzili, czy do palenia czy ciasteczka.. No ale nie wykluczam, że może później się skuszę XD Tylko nie chce sobie humorku psuć.
  • Odpowiedz