Wpis z mikrobloga

SMSy na Wykopie

Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

Pozdrowienia!

#wykopchangelog #wykop #wykopblog
m__b - SMSy na Wykopie

Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas...

źródło: comment_bgGgdjtwakOKrb4ZycJH3wp56FjghtQI.jpg

Pobierz
  • 361
  • Odpowiedz
To "bezpieczeństwo" bardziej śmierdzi inwigilacją. Jak troll będzie chciał to sobie zarejestruje dowolna ilość numerów na siebie na słupów lub kupi w internecie już zarejestrowane.
  • Odpowiedz
@m__b: Fajno, teraz przy kolejnym wycieku bazy do przejętych maili dołączą też numery telefonów. Nie bez powodu ludzie zakładają konta na 10minutesmail.

Ostatnio było info że zatrudniacie nowych moderatorów więc dlaczego mam wpisy z przed paru tygodni niezmoderowane? Wczoraj chyba modek raczył rozpatrzeć jedno zgłoszenie z poprzedniego roku.
  • Odpowiedz