Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaef_v2 No niestety kastracja można było tego uniknąć :( Dlatego należy kota wykastrować jeszcze przed pierwszą rujka (optymalnie 4-5 miesiecy.
Teraz trzeba liczyć, że wszystko będzie dobrze! Zdrowia dla kitka ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: właśnie wróciliśmy z kontroli u weta po operacji i są zachwyceni jak dobrze wygląda. Więc możliwe, że się opłacało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaef_v2: moja kotka walczy z podobnym #!$%@? drugi rok. Bedziecie musieli co jakiś czas macać koteła bo może odrastać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaef_v2: to po taniosci jazda. :D U mnie kot miał to samo i wycięte dwie listwy. Przy drugiej były komplikacje. Z hospitalizacją cały pakiet kosztował £2000. XD Tylko przy drugiej operacji zapytaj się o płyn, ktory zacznie się zbierać pod skórą.
  • Odpowiedz
tak, zrobili jej RTG przed zabiegiem. Przerzutów nie ma, a wycięty gruczolak poszedł na badanie histopatologiczne, żeby sprawdzić czy to złośliwe jest.


@kaef_v2: RTG to bardzo zła metoda w kwestii przerzutów. Promienie X nie dobrze penetrują tkanki miękkie bo te tylko w niewielkim stopniu je absorbują. Można oczywiście wypatrzeć pewne zmiany (np w płucach czy kościach, ale to też nic ostatecznego) ale wątroba, nerki, śledziona, jelita.. Średnio się to obrazuje,
  • Odpowiedz
@kaef_v2 mojego kota też cieli, 2 razy bo miała raka. W Polsce operacja kota i usunęli cała listwę po prawej stronie. Zagoiło się, rąk powrócił i już w Anglii drugą operacja. Wycięli znów listwę tylko debile zostawili kotu jednego sutka. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolowinka: czuje się dobrze, ale wczoraj wieczorem dostaliśmy wyniki badania histopatologicznego...

Rozpoznanie: rak cewkowo-brodawkowaty o wysokim stopniu złośliwości (tubulopapillary
carcinoma grade III)

@wojtek_bez_portek:
  • Odpowiedz