Wpis z mikrobloga

kodeinka = mmmm przyytulać akceptować świat bezpieczeństwo miłość kuhwa szystko spaniałe jezd

anfetamina = UJ KUHWA WIKSA WIKSA KUHWA EHEHEHEHEHEHE DAJCIE MI PRZECIWNIKA KUHWA AHAHAHAH AHAHAHAH
WALIC KONIA KUHWA, WALENIE KONIA, RUCHANIE SEKS KUHWA

@youmpjet zapraszam do dyskusji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#narkotykizawszespoko
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@takihui sorry feta przynajmniej taka jaka probowalem (a z tego co wiem od pewnych osób to tak ma dzialac wlasnie) to zwykła stymulacja, na posiadowki imo to rc stimy lepsze

chec walenia konia po fecie to nie jest kwestia mojej osobowosci @WujaAndzej prawda?

Tzn ja po fecie wlasnie odczuwalem stymulacje typu zeby cos zrobic/walic konia i wgl a do typowego wiksowania to rc stimy po ktorych znowu ciezko ogarnac ze wybieganie na pasy na czerwonym kiedy jada auta z drugiej strony to zly
  • Odpowiedz
@qwertty321: trochę się czuję jakbyś pisał po czesku, to znaczy wydaje mi się że rozumiem, ale nie wiem

osoby które waliły rc najczęściej nie czują pełnego działania ścierwa, chociażby mefedron, po tym jak lecieli na rckach to nie klepie. uszkodzenia mózgu, nie wiem

ze ścierwem jest też ciekawy myk, że prawdziwe rozmiary swojej korby i wszystko co #!$%@?łeś to zrozumiesz dopiero jak #!$%@? zejdzie

walenie konia pozostawiam sumieniu użytkownika, krulowa
  • Odpowiedz
@qwertty321: hm, no to widzisz ja raczej nie miałem takich jazd, raczej wręcz przeciwnie nie mam ochoty na żadną wixe bo tylko człowiek poblokowany w klubie stoi, ale tripy, spacery, wycieczki jak najbardziej. Na kode miałem bardzo zajawkę jak młodszy byłem, teraz mi nie pasuje bo to typowa leżanka i raczej nie mam po tym chęci na rozmowy a raczej już nie korzystam z ulepszaczy życia samemu.
  • Odpowiedz
  • 2
@WujaAndzej po fecie czulem sie wzglednie normalnie a po rc po chwili powiem kumplowi jak ja go kocham i wgl taka euforia, tej euforii w fecie mi brakuje, ja zaczalem od rc i pewnie dlatego a ty zaczales bez tej euforii sztucznej.i dlstego chyba sie nie rozumiemy
  • Odpowiedz
@qwertty321: hex to jest syntetyczna kokaina ktoś tak kiedyś zażartował, może o taką #!$%@?ę jak po koksie ci chodzi nwm

dla mnie hex to była pusta stymulacja bez euforii. a z sercem no to jest kardiotoksyczny, ludzie po dwóch kreskach się przekrecali
  • Odpowiedz
@WujaAndzej hex to releaser, jest fajnie i już i dla feciarza to może być dziwne, bo fetka to tak imo 80%bloker/20 releaser, więc na swoją nagrode musisz sobie zapracować jakimś zajęciem ( ͡º ͜ʖ͡º)
ja to w ogole jestem jakiś #!$%@? bo najwiekszy fun dają mi te funkcjonalne stimy co to sie niby i
nie nadają do rekreacji, jak np mph
  • Odpowiedz