Wpis z mikrobloga

Tworzę sobie swoją pierwszą stronę ale mam wrażenie że kolorystycznie nic do siebie nie pasuje a nie mogę się zdecydować na żaden konkretny kolor i zmieniam raz na czerwono raz na niebiesko i już zgłupiałem normalnie. Doradzi mi ktoś jakich kolorów gdzie użyć? do stopki, loga, podświetlenia przycisków a może zmienić kolor tekstu albo tło? proszę o pomoc :D

#stronywww #internet #grafika #pytanie #html #css #help
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Tworzę sobie swoją pierwszą stronę ale mam wrażenie że kolorystycznie...
źródło: comment_NwaZmsZzsePGjOUiwzYPdzQM5lt5LTX0.jpg
  • 19
@SiemkaKtoPeeL kurcze, musiałbyś znaleźć niszę w którą celujesz i jakiś fajny pomysł :D Jest dużo fajnych logotypów, widzę, że akurat masz stronę z recenzjami, więc skojarzyło mi się RT po obecnym rebrandingu. Fajne nawiązanie do nazwy i tematyki strony, spójność, o wiele lepsze niż poprzednio. Ale jak chcesz zostać webdesignerem nie grafikiem, to takie logo przecież też jest ok :D
Pobierz harpiowata - @SiemkaKtoPeeL kurcze, musiałbyś znaleźć niszę w którą celujesz i jakiś ...
źródło: comment_87yZvWnkTYYGr2DWJkakK1r1TwfOcz1f.jpg
@SiemkaKtoPeeL no jak się uczysz to nie ma co kłaść nacisku na zrobienie czegoś przezajebistego! Zawsze warto się starać, ale przecież w takim projekcie nie trzeba się aż tak męczyć, jeśli jest to tylko forma testu.

Jest w miarę oki, ale dopasuj sobie pod kolor strony - taki oczojebny żółty będzie zbyt kontrastował z niebieskim dołem strony :P Ten czerwony był ok, ewentualnie jakieś inne zimne kolory, fiolety, granaty. Postaraj się mieć