Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sierzant_Bagieta: cytując przełożonych "mie nie pytej, jo nic nie wiem xd"... kiedyś popuszczę wodze fantazji i napiszę co nieco jak to wygląda. Tak czy siak jeśli wróg nas najedzie to wygramy wojnę tylko w jeden sposób - zarzucimy go stosem kwitologii.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: czy drogówka pracuje zmianowo i czy to prawda że między 6.00 a 7.00 (ew. 5.00-6.00?) nie ma ich na drogach, bo akurat zjeżdżają na jednostki i mają te 30min na zakończenie służby, a dzienna musi mieć jeszcze odprawę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: panie sierzancie mam pytanie takie troche bardziej na powaznie. Szanuje za filmiki bo sa dobre i za służbę w przeciwienstwie do sporej czesci spoleczenstwa niestety. Niewdzieczna to robota. Ale do rzeczy. Masz czasem dylematy moralne czy jednak podchodzisz do sluzby na chlodno? Wiadomo ze nie kazdy zapis w prawie Ci sie podoba i sie mozesz z nie ktorymi nie zgadzac.

I jeszcze jedno pytanie od fana ( ͡°
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele
1. Jasne, że mam, każdy jest człowiekiem i każdy ma.
2. Najczęściej jak ktoś się polubił to można z przełożonym dogadać żeby razem jeździć. Często też jak przychodzi młody to jeździ jakiś czas z kimś kto już trochę robi, żeby go nauczyć pracy na ulicy. Generalnie najlepiej mieć z kimś stały patrol.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: widzę, że lecisz ciągle 60 i tu nachodzi mnie pytanie. Jak to z tym jest w terenie zabudowanym? Dopuszczalna niby 50, ale każdy lata 60, jak trzymam się bliżej 50 to nawet radiowozy mnie często wyprzedzają (mieszkam obok dużego komisariatu więc sytuacja dość częsta). Jednak jak ostatnio jechałem sobie tak ~55 na 50, a obok wyprzedzał mnie busem powiedzmy jadąc 65-70, to szybko go zgarnęła "tajniacka" octavia.
Szanuję za
  • Odpowiedz