Wpis z mikrobloga

PILNE: Przeklęte niemieckie, zdradzieckie drzwi od gabinetów zatrzasnęły w środku wszystkich działaczy PiS, którzy marzyli tylko o tym aby pożegnać Adamowicza. Kto za tym stoi, czy to sprawka zagranicznych agentur uderzających w sprawy Polski? [ZOBACZ JAK] ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #tvpis #wosp2019 #adamowicz #polityka
szymeg7 - PILNE: Przeklęte niemieckie, zdradzieckie drzwi od gabinetów zatrzasnęły w ...

źródło: comment_zTivVmqbLmgafHSQUec6lDOAlFmncsTY.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymeg7 puste krzesla podrzegaja do nienawisci? Czy jak kogos nie lubie za zycia i umrze to mam leciec na jego pogrzeb i go oplakiwac? Nikomu nigdy zle nie zycze, ale jak umrze ktos kogo nie lubie lub napsul mi krwi to jest mi to zupelnie obojetne.
  • Odpowiedz
@szymeg7: widzę, że się mocno wczules xD ziomek, będąc obiektywnym równie dobrze można wrzucić wypowiedź Kopacz o przekopywaniu ziemii i wyniki ekshumacji z 6 różnymi osobami w środku. Szacunek do zmarłych na porównywalnym poziomie co nieobecność na minucie ciszy?

Po co kreowac się na osobę obiektywną, skoro ewidentnie lecisz po jednej stronie xD pzdr
  • Odpowiedz
@michakasta: @Greg36: Tak, ale okazywanie pokory przed śmiercią adamowicza dałoby jeszcze więcej paliwa politycznego opozycji totalitarnej. Gdyby nie miała miejsca ciągła nagonka, nadinterpretacja faktów i wytykanie palcami każdego błędu, wszyscy zagłębiliby się w zadumie, natomiast w tej chwili mamy do czynienia z wojną. Nieważne kto zaczął, ważne że teraz każdy będzie chciał wygrać, ponieważ na tym polega prowadzenie polityki. Na dodatek zaznaczam - NIE KAŻDY MUSI SZANOWAĆ TEGO
  • Odpowiedz
Szanowny panie, a kogo tu żegnać? Nikim wielkim ten facet nie był, aby się przed nim kłaniać.


@Wiktor_Suworow: Mógł zostać symbolem tego, że Polacy w trudnych chwilach odkładają błahe sprawy na bok i działają dla wspólnego dobra, niestety kilku nieudaczników nie potrafiło wykorzystać tej szansy.
  • Odpowiedz
@Wiktor_Suworow: No nie mów mi, że zamordowanie na scenie prezydenta miasta nie jest trudną chwilą i sprawdzianem dla społeczeństwa. Tydzień temu nie miałem pojęcia kto to jest, ba, nawet, nie miałem pojęcia kto jest prezydentem Gdańska, nie znałem człowieka i nie obchodzi mnie jaki był. Wiem za to, że był legalnie wybranym przedstawicielem administracji i nie jest dla mnie normą, żeby w moim kraju morduje się na scenie państwowych urzędników.
  • Odpowiedz
@tejmordeczko: Dlatego opina publiczna zachowuje się nieprawidłowo, jest chłonna na każdy medialny bodziec, kieruje się sentymentami i emocjami tak jakby od tych czynników cokolwiek zależało. Najważniejszy jest aspekt wyciągania wniosków z tego co się stało, a jedynym istotnym jest taki że wysoko usytuowani urzędnicy państwowi nie posiadają godnej ochrony. Tyle na ten temat
  • Odpowiedz