Wpis z mikrobloga

@Thorkill: mam teorię. Co powiesz na to że Kaczyński nie był na sali nie przez Adamowicza tylko Schetynę? Że nie był bo nie umie sobie wyobrazić że stoi podczas jego przemówienia?
  • Odpowiedz
@soldado: A ja mam to gdzieś. Tak Kaczyński jak i Tusk może decydować o tym komu oddaje szacunek i w jaki sposób a komu nie. Nie miałem pretensji o to do Tuska w 2010 r., nie widzę też nic złego w zachowaniu Kaczyńskiego obecnie. To i tak są sztuczne gesty. Ci ludzie się nie lubili, albo byli sobie kompletni obojętni.
U Tuska mam pretensje że nie przyznał renty tej wdowie
  • Odpowiedz
@soldado: Ej, ej, ej jaki dziki kraj? Kraj tworzą ludzie, a gdy się przestanie śledzić politykę, media i wyjdzie z internetu, to okazuje się, że jest całkiem spoko. Gdy pracowałem jako monter rolet, to przy rozmowie z klientami jakoś nie widziałem tej dzikości. Mamy piękny kraj i normalnych obywateli. Dbajmy o niego i bądźmy dla siebie życzliwi, zamiast ulegać propagandzie.

PS Gdy Pan Owsiak na odchodne z konferencji rzucił tekst
  • Odpowiedz
@rpawelek: gdyby to była planowana minuta ciszy, to ogłosiłby ją marszałek Sejmu. Na filmie wyraźnie widać, że na sali jest poruszenie, posłowie dopiero wchodzą i zajmują miejsca, kiedy Schetyna wpada na mównicę. Dwa dni ludzkich gestów, wyciągania ręki do tych zwierząt, ale widać nie było warto, bo każdą okazję wykorzystają, żeby szczuć, dzielić i jątrzyć. Tfu!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soldado: małego? On w czasie gdy inni udawali swój szacunek poprzez minutę ciszy poszedł się pomodlić za Adamowicza ale tego oczywiście nie napisałeś

  • Odpowiedz
@soldado: Moze wcale do niego nie ma szacunku, po prostu go nie lubil. Mial robic z siebie blazna, bo media tego wymagaja. Ja tez nie uczcilem tego wydarzenia minuta ciszy, bo dla mnie ten czlowiek jest nikim waznym.
  • Odpowiedz