Wpis z mikrobloga

@soldado: Jeśli to był powód ich zwłoki, to są jeszcze mniejszymi ludźmi, niż myślałem.

Ale mam nadzieję, że nie i coś ich po prostu zatrzymało. W sumie gdyby się spóźnili, to głupio by było wchodzić i się krzątać w trakcie minuty ciszy.
  • Odpowiedz
@soldado: Nie wiem, wszystko jest możliwe.
Mamy rok wyborczy, a oni są politykami, którzy muszą zawalczyć o elektorat centrum, by wygrać. Po co mieliby sobie strzelać w stopę takim idiotycznym gestem? Jarowi musiałoby całkiem odwalić na starość.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: jest jeszcze ciekawiej :) Pawłowicz siedzi w ławach rządowych. Podobno ma być ma zostać pełnomocnikiem rządu ds. przeciwdziałania nienawiści ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 64
@soldado Na minucie ciszy nie bylo rowniez sporo innych posłów w tym posłów z PO, a media mówią tylko braku Kaczynskiego, Mazurek i Terleckim. Rzetelność mediow w mediow w Polsce jest taka sama od lewa do prawa.
  • Odpowiedz
@Colin90: Ale tylko oni weszli zaraz po. Do tego Kaczyński jako szef partii musi więcej niż szeregowi posłowie. A jeszcze do tego, to pamiętamy jak wyszedł przed minutą ciszy Wajdy. Chcesz coś jeszcze dodać?
  • Odpowiedz