Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak patrze na insta moich "kolegow" z klubu ( sportowego bo ja do innych nie chodzilem ) to mnie #!$%@? strzela jakie mozna miec fajne zycie w tym wieku ( 20-25l ) ja juz jestem niemalze past prime 26 lvl here. I mimo ze tyle lat trenowalem jakies sporty mialem ta pasje, hobby to jednak #!$%@? nie pozwalalo wkroczyc mi do tego mitycznego "fajnego zycia" bo zawsze poza sportem bylem #!$%@? co wolal grac w gry na PC, siedziec w domu zamiast gdzies wyjsc, kogos poznac nawet #!$%@? Facebooka nigdy nie mialem a co dopiero instagrama..

Czasy sie zmieniaja a ja mentalnie dalej jestem #!$%@? z lat 90tych.. uwielbialem ten okres i te czasy ale #!$%@? mamy juz inne lata.. #!$%@? to wszystko. A ten kraj jest tak #!$%@? ze nawet bron leganie nie moge kupic to jest dopiero szczyt #!$%@?..

#przegryw ##!$%@? #samotnosc #depresja #stulejacontent #jestempijany #samobojstwo #zakola
  • 14
  • Odpowiedz
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: ostatnio przejrzałem sobie instagrama (sam nie mam) kumpla którego znam całe zycie, dosłownie całe. No #!$%@? inny człowiek w tych internetach xd każdy jest przegrywem tylko nie każdy potrafi to ukryć :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac No jesteś w kilkunastu procentach najbogatszych ludzi na ziemi, mało ?? 99% ludzkości powinna się powiesić, bo nigdy nie będzie miliarderami. Czego nie osiągniesz konkretnie bez przebojowości ?
  • Odpowiedz