Wpis z mikrobloga

Zaprawdę powiadam #!$%@? samozwańczych marketingowcow którzy gowno wiedzą o reklamie a wpieprzają się w pracę grafika który mimowolnie wie więcej na ten temat bo spędził przy projektowaniu produktu/reklamy więcej niż cały staż takiego gownoznawcy. Jeśli już ktoś ma tu być marketingowej to właśnie ten grafik a nie pseudoznawca po studiach zaocznych. Naczyta się jeden z drugim jakichś hehetutoriali jak dobrze cos sprzedać lub projektować i rozpieprza wszystko co człowiek misternie zaplanuje BO JA WYCZYTAŁAM ZE WIĘKSZE LOGO ZWRACA UWAGĘ, I MUSI BYĆ CZERWONE, JA ROZUMIEM ZE PAN UŻYWA LOGICZNYCH KONTRARGUMENTÓW, ALE PROSZE TAK ZROBIĆ BO TAK. Zwolnić ich wszystkich w #!$%@? albo zmienić nazwę stanowiska na „klepacz prezentacji” a nie marketing manager do #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak w tym kraju ma być dobrze jak takimi tematami zajmują się jakieś Grażyny w poważnych korporacjach

#grafika #webdev #marketing #zalesie #pracbaza
  • 11
@uwielbiamnalesniki: Hehehe, to jest właśnie nasz zasrany standard, czy to urzędach, czy w korpo, czy w poważnych firmach z wielomilionowymi obrotami. Pani Grażynka chce mieć napis Times Roman Bold i nie ma innej opcji. Klika propozycji plakatów to standard, już się przyzwyczaiłem i wiecie co, zawsze, ale to zawsze wybierają wersję zrobioną tylko do "odrzucenia", która aż wali po oczach kolorami i zrobiona jest w 30 sek. - to właśnie ta
@uwielbiamnalesniki: to zostań projektantem a nie grafikiem :D grafik jest rozumiany jako osoba która robi robotę według projektu i ma robić, a nie wydziwiać- jak chcesz pomalować pokój we wzorki bo architekt wnętrz tak zaprojektował, a Jurek malarz z 20letnim doswiadczeniem mówi że lepszy by był czerwony bo on kiedyś robił wzorki i brzydko wyszło, to powiesz żeby malował jak chce?

#!$%@?łem się trochę na takich samozwańczych ekspertów- dajesz takiemu do
@Triplesix: nie wiem jak teraz nazywa się konkretne stanowisko, chodzi o to ze czasem projektuje cos od podstaw, identyfikacja czy właśnie materiały kampanii gdzie nikt nie ma na nic pomysłu a jak tylko masz swój to wszyscy robią się mądrzy żeby go poprawić i zrobić po ich myśli bo raptem są wykwalifikowani w marketingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) porównywanie grafika do malarza Jurka jest z dupy bo
@uwielbiamnalesniki: Wiele razy spotkałem się z takimi sytuacjami przykładowo robię wizytówkę dla firmy sprzedającej ubrania ochronne, zrobiłem dwie wersje a klient mówi że niedobrze trzeba inaczej że font to ma być arial :) i na froncie cała gazetka co on sprzedaje, kiedy, jakie a z tyłu wrzucimy z 7 zdjęć z opisami produktów, mówię mu wtedy że to nie będzie wizytówka tylko jakaś mikro ulotka - to nic on tak chce