Wpis z mikrobloga

Jedna mała, aczkolwiek bardzo cenna rada dla ludzi z tagu #przegryw.

Jak wyjść ze s----------a? Wszystko zaczyna się od usunięcia konta z vikopu. Jeśli brechtasz kiedy ktoś pisze "usuń konto", nie rób tego. On to mówi na poważnie. Ja tak zrobiłem kiedyś (usunąłem konto), i los się do mnie uśmiechnął. Wypok przeglądam kilka lat, na znaleziska przestałem nawet patrzeć około roku, może dwóch lat temu. Tam jest s----------e na maxa. Potem skasowałem konto. Dostałem nową pracę, znalazłem nowych znajomych, poszedłem na kilka randek z aplikacji randkowych, potem znalazłem dziewczynę. Pamiętam, że ze starego konta napisałem jaki jestem podekscytowany po pierwszej randce, to wszyscy mnie tam gnoili. Tymczasem od pół roku jesteśmy razem i jest świetnie, chociaż parę spin mieliśmy - jak normalna para.

Wykop to esencja przegrywu, przynajmniej w dużej mierze. Popatrzcie np. na tag pokaż mordę. Kolesie non stop wrzucają fotki, śmieszne, poważne, nudne, kreatywne, wszyscy na to kładą c---a. Laska 5/10 doda c-------ą fotkę i zaczyna się festiwal s----------a i stulejarstwa. WGW i afery o to że laska chciała pokazać trochę ciała na tagu który jest do tego przeznaczony. Wszystkie tagi orbitujące wokół #zwiazki #s--s #tinder etc. to w większości zlot ofiar losu i chłopców stajennych.

Dlatego - usuńcie konto z tej toksycznej c-----y jeśli chcecie poprawić jakość swojego życia. Potem, gdy świat nabierze kolorów, wróćcie incognito jak ja i nie traktujcie tego portalu poważnie, i nigdy nie ujawniajcie swojej tożsamości, zawodu, szkoły, czegokolwiek. Łechtajcie swoje ego na mediach społeczniościowych, one do tego służą. Tutajsze s---------y zatrują wam życie jeśli tylko będą miały do tego okazje.

To byłem ja, kiedyś skazany na s----------e, dziś normik bez poczucia winy. XIONC
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smrud_z_pisdy: masz pierwszą dziewczynę, z którą jesteś pół roku i już się kłócicie i to jest to słynne wyjście z przegrywu? naprawdę uważasz, że znajdujesz się w pozycji, w której powinieneś pouczać innych? XD zawsze śmieszy jak były przegryw zostaje natchnionym coachem
  • Odpowiedz
@smrud_z_pisdy: równie dobrze wszyscy z tagu #przegryw mogliby połączyć siły, zebrać się i coś razem stworzyć. Może być to strona randkowy albo jakiś projekt enklawy dla takich osób gdzie razem podbijaliby sobie gwiazdy w dokonaniach wspólnie ucząc się czego ciekawego. Masa możliwości.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz w normalnych parach to nic nadzwyczajnego, że się od czasu do czasu pokłócą. Wręcz wielu tego potrzebuje, bo gdy cały czas jest cukierkowy nastrój to staje się to z czasem nudne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smrud_z_pisdy: bzdury. Konto na jakimkolwiek nie sprawi że bedziesz tym czy tym. Liczy sie jak używasz swojego konta. Czy czytasz fajne tagi, czy słuchasz s----------a na przegryw itp.
I czy siedzisz tu godzinke, dwie czy pół dnia przeglądając nstw, wgw czy inne z-----e tagi.
  • Odpowiedz